BODRUM TURU 2 GECE

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BODRUM TURU

Bafa Gölü-Güvercinlik Koyu-Bodrum Kalesi-Sualtı Arkeoloji Müzesi-Halikarnas Mozolesi-Gümüşlük Koyu-Tavşan Adası-Yalıkavak

5*ARMONİA HOLİDAY VİLLAGE & SPA HOTELDE

HERŞEY DAHİL  KONAKLAMA FARKI İLE

3.Tur: 12-14 Eylül 4.Tur:27-29 Eylül

 2 Gece 3 Gün

Tur Programı

1. Gün:

Sabah saat 06:30’da Mavişehir Mavibahçe Önü, 06:35’de Bostanlı İskele, 06:40’da Karşıyaka Acenta Önü, 06:45’de Girne Yunuslar Mavikule önü, 06:50de Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 06:55’de Girne MC Donald’s karşısı, 07:15 de Bornova E.Ü.H Önü, 07:35’de Üçyol Pizza Pizza, 07:40’da Susuz Dede, 07:50’de Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önünden misafirlerimizi alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste alıp Söke-Milas güzergahında  alüvyonel set gölü olan Bafa Gölü’ne hareket ediyoruz.  Ege Denizi’nin bir körfezi olan, Büyük Menderes nehrinin alüvyonları ile denizden bağlantısı kesilip, göl haline gelen eski Latmos Körfezi’ni şimdiki Bafa Gölü haliyle seyredip, göl kenarında kahvelerimizi yudumluyoruz. Bodrum’a yavaş yavaş yaklaşırken karşımıza Güvercinlik koyu çıkıyor. Güvercinlik Koyu’nda kısa bir fotoğraf molasından sonrası Halikarnassos diye bilinen Homeros’un ebedi mavilikler ülkesi, Cevat Şakir’in burada nur içinde yaşanır dediği  bembeyaz  evleri, gümbetleri, yatları ile şöhreti dünyaya yayılmış  Bodrum merkeze doğru devam ediyoruz  Zephyrion  adası üzerinde, Saint Jean şövalyeleri tarafından inşa edilmiş, Unesco Dünya Mirası Geçici listesinde yer alan  Bodrum Kalesini ve Sualtı Arkeoloji Müzesini görüp  geziyoruz.(bu tarihte tadilatı tamamlanmış ise)Bodrum’un otantik  sokaklarında dolaşıyor, sahilinde oturup Bodrum’u hissediyoruz serbest zamanımız sonrası tur otobüsümüze geçip Turgut Reis’e  doğru yol alıyoruz. Göktepe’nin güney yamacındaki antik tiyatroyu görerek  geçiyoruz  artık  otelimize  gitme zamanıdır. Akşam yemeğine  kadar, otelimizin ikramlarından, açık, kapalı yüzme havuzundan ve diğer aktivitelerinden faydalanıyoruz.  Akşam yemeğimizi açık  büfe olarak otelimizde alıyoruz.  5*Armonia Holiday Village & Spa.


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak alıp tüm gün otelimizin herşey dahil konseptinden ve aktivitelerden yararlanıyoruz (deniz, havuz,spa merkezi,spor salonu )dileyen konuklarımızla rehberimizin belirlediği saatte  Turgut Reis merkeze  geçip dolaşıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama    5*Armonia Holiday Village & Spa.


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak alıp, öğle yemeğine kadar otelimizin imkanlarından faydalanıyoruz  (deniz, havuz, spa merkezi, spor salonu vs) Öğle yemeğimizi herşey dahil olarak otelimizde alıp  rehberimizin  bildirdiği saatte otobüsümüze geçip  Gümüşlük  Koyuna  hareket ediyoruz. Begonviller ve zambakların süslediği şirin evleri, rengarenk takı, sandalet ve Bodrum’a özgü diğer ürünlerin satıldığı tezgahları, iyot  kokan sokakları, sevimli kahvehanesi, Tavşan Adası ,Myndos  antik kenti  kalıntıları  ile Bodrum Yarımadası’nın batısını süsleyen Gümüşlük’te alacağımız serbest zaman sonrasında İzmir’e  dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Cevat Şakir’in  sözleri geliyor aklımıza : Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin ,sanma ki geldiğin gibi gideceksin, senden öncekiler de böyleydiler akıllarını Bodrumda bırakıp gittiler.  Bir dahaki EscanTur organizasyonunda  buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • 5* Hotelde 2 gece konaklama
 • Otelin Belirlediği Herşey Dahil Konsepti ve Konaklama
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı
 • Son gün öğle yemeği
 • Molalarda alınan tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde ekstra harcamalar

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (06:15)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (06:20)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (06:30)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (06:35)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (06:40)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (06:45)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (07:10)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (07:30)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (07:40)
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (07:45)
Tur Hareket Tarihleri: 27 Eylül

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
27.09.2019599.00 TL764.00 TL 599.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 180.00 TL
7 - 12 Yaş 299.00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 180.00 TL
7 - 12 Yaş 299.00 TL
Taksitler »

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü  Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlığınızı da gezi süresince DEMİRHAYAT AŞ.

sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.

Yorumlar


BODRUM TURU 2 GECE Hakkındaki Düşüncelerinizİptal Şartları


Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON

Sayıyı yazın »

Kişi/Gece

599.00 TL

Konaklama

2 GECE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜSLE

Gezilecek Yerler

Bafa Gölü-Güvercinlik Koyu-Bodrum Kalesi-Sualtı Arkeoloji Müzesi-Halikarnas Mozolesi-Gümüşlük Koyu-Tavşan Adası-Yalıkavak

Kalkış

Sabah saat 06:15’da Mavişehir Mavibahçe Önü, 06:20’de Bostanlı İskele, 06:30’da Karşıyaka Acenta Önü, 06:35’de Girne Yunuslar Mavikule önü, 06:40’da Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 06:45’de Girne MC Donald’s karşısı, 07:10’da Bornova E.Ü.H Önü, 07:30’da Üçyol Pizza Pizza, 07:40’da Susuz Dede, 07:45’de Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önü

Telefon

0 232 3646402