ÇANAKKALE ŞEHİTLİK

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ÇANAKKALE-ŞEHİTLİK

ASSOS-BEHRAMKALE- CONK BAYIRI

3* KULE HOTEL  KONAKLAMA

                               28-29 Ekim / 1 Gece 2 Gün 

Tur Programı

1. Gün:

Sabah 07:00’da Üçkuyular Shell 07:10 Konak Sabancı Kültür Merkezi, 07:20 Üçyol 07:30 Alsancak Lozan Meydanı 07:40 Karşıyaka Anıt ESCANTUR Acenta önü,07:50 Bostanlı İşbankası durakları 08:00 Girne Caddesi’nden misafirlerimizi aldıktan sonra gezimize başlıyoruz.Otobüsteki Sabah kahvaltı ikramımız sonrasında Sabah kahvelerimizi uygun bir tesiste alıyoruz ve Edremit Çanakkale karayolu üzerinden Gömeç’e ulaşıyoruz.Gömeçte bulunan Atatürk Kayalıklarını seyrediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz. Sonrasında Assos’a Hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi Assos (Behramkale ) ‘ta aldıktan sonra Rehberimiz eşliğinde Kaleyi geziyoruz ve gerekli anlatımlardan sonra Çanakkale’ye hareket ediyoruz.Kısa ve keyifli bir yolculuk sonrasında Çanakkale’de bulunan otelimize ulaşıyoruz ve Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

 


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz, Çanakkale Limandan Arabalı vapur ile Eceabat’a geçiyoruz ve Gelibolu yarımadası turumuza başlıyoruz. , Havuzlar Şehitliği,Seyit onbaşı,Mecidiye tabyaları ,Abide(Morta Koyu) ,Ertuğrul koyu, Hamidiye tabyaları ,ziyaretlerimiz sonrasında Alçı tepe’de öğle yemeğimizi alıyoruz.Öğle yemeğimizin sonrasında Kabatepe üzerinden Mehmetçiğe Saygı Anıtı,57.Alay Şehitliği ,Yahya Çavuş,Kanlı Sırt,Bomba sırtı,Conk bayırı,Kemal yeri`ni gezdikten sonra Şehitlik turumuzu tamamlıyoruz. Eceabat’tan Arabalı vapur ile Çanakkale’ye geçiyoruz. Edremit karayolu üzerinde vereceğimiz gerekli molalarımızın ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki Escan Turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*3*Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

*Çanakkale-Eceabat gemi geçişleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • BAYRAKLI ÜST GEÇİT KARŞISI (07:40:00)
  • BORNOVA E.Ü.HAST (07:40:00)
  • BOSTANLI İSKELESİ KARŞISI (07:10:00)
  • GİRNE HALE PASTANESİ (08:00:00)
  • HATAY SUSUZ DEDE DURAĞI (07:10:00)
  • KARŞIYAKA ESCANTUR ACENTA ÖNÜ (07:50:00)
  • ÜÇKUYULAR OPET (07:00:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

* 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

*Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

*Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


ÇANAKKALE ŞEHİTLİK Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Kişi/Gece

0.00

Konaklama

1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜS İLE

Gezilecek Yerler

ASSOS-BEHRAMKALE-ÇANAKKALE-ŞEHİTLİK

Kalkış

Sabah saat 06.00 Üçkuyular Opet, 06.10 Susuz Dede, 06:15 Üçyol İşbankası Yazaneler önü,06:30 Alsancak Lozan, 06.40 Bornova E.Ü.H Önü, 07:00 Girne Mc Donalds, 07:05 Girne Tatilbudur Karşısı,07:10 Girne Yunuslar, 07:15 Karşıyaka ESCANTUR önü, 07:20 Bostanlı İskele, 07:30 Mavişehir Mavibahçe Karşısından

Telefon

0 232 3646402