BURSA-TRİLYE-MUDANYA TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BURSA-TRİLYE-MUDANYA

TABİATIN TÜM RENKLERİNİ BİRARADA BULACAĞINIZ

KEYİFLİ BİR YOLCULUK

Trilye,Mudanya,Saitabat Köyü,Ulu Cami,Koza Han

5* Almira Hotel Termal Spa Konaklama Farkı İle…

 

28-29 Ekim / 04-05 Kasım / 25-26 Kasım / 1 Gece 2 Gün

Tur Programı

1. Gün:

 Sabah Saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe önü,05:50 Bostanlı İskele önü,05:55 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 06:00 Girne Yunuslar, 06:05 Girne Tatilbudur önü, 06:10 Girne Hale Pastanesi, 06:30 Üçyol Pizza Pizza, 06:40 Susuz Dede, 06:45 Üçkuyular Opet, 07:00 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra, yolculuğumuza başlıyoruz. AKHİSAR – SUSURLUK‘ta vereceğimiz molalarımızın ardından, nüfus mübadelesi öncesi bir Rum yerleşimi olan ve mübadeleden sonra da mimari kimliğini korumuş olan Trilye’ye (Zeytinbağı) hareket ediyoruz. Eski Rum evlerini ve Taş mektebi gördükten sonra Bizans İmparatorluğu zamanında Anadolu’da Hristiyanlığın yayılması ile beraber ilk şapellerden birisi olan, günümüzde ise Büyük Fatih Camii olarak ibadete açılan Fatih Camii’ni geziyoruz. Sahilde vereceğimiz kahve molamızın ardından Tirilye’den ayrılıyor ve Mudanya’ya geçiyoruz. Tarihimize damga vurmuş bu şirin ilçemizde sahilde yürüyüş yaparak, Giritli Sokağı’nı, Osmanlı Döneminin en güzel ahşap oymacılığı örneklerini görebileceğimiz Mudanya Mütareke Evi’ni geziyoruz. Mudanya’daki serbest zamanımız sonrasında rehberimizle buluşarak, Bursa merkezde yer alan hotelimize gitmek için yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 5* Almira Hotel Termal Spa www.almira.com.tr


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılarak, Bursa’ya kısa bir mesafede yer alan Saitabat Köyü’ne gidiyoruz. Doğa harikası bu köyde, köylü kadınların birlikte kurduğu Saitabat Köyü Kadın Yardımlaşma Derneği’nden tamamen doğal ürün alışverişlerimizi yapıyoruz. Ardından dere kenarında yer alan tesisimizde çay ve kahvemizi içip, Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olan Bursa turumuza başlamak üzere tekrar yola çıkıyoruz. Erken Osmanlı Mimarisi için benzersiz bir örnek olan Bursa Ulu Camii ve yıllardır ipek üreticiliğinin merkezi olan Kozahan’ı rehberimiz eşliğinde detaylı bir şekilde gezerek turumuza devam ediyoruz. Kozahan’da alışverişimizi de yaptıktan sonra, rotamızı Roma zamanında bir balıkçı köyü olarak Apollonia ismi ile bilinen, Bizans İmparatorluğu zamanında Hristiyanlığın İznik’den (Nicea) sonra ki en önemli merkezlerinden birisi olan GÖLYAZI kasabasına çeviriyoruz. Rehberimizin, Hristiyanlık ve Aziz Pandelemon hakkında ki bilgileri eşliğinde Anıt Çınar Ağacı’nı ve eski şehir surlarını görmek için Gölyazı içinde küçük bir yürüyüş yaparak turumuzu tamamlıyoruz. Dönüş yolculuğumuzda Susurluk-Akhisar yolu üzerinden devam ederek İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCAN Tur’da buluşmak üzere geride güzel hatıralar bırakarak vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*5* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur yol ikramları

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • MENEMEN KUBİLAY (05:30)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (05:45)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (05:50)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (05:55)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (06:00)
 • GİRNE TATİL BUDUR ÖNÜ (06:05)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (06:10)
 • ALSANCAK LOZAN (06:15)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (06:30)
 • ÜÇYOL YAZIHANELER İŞ BANKASI DURAĞI (06:30)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (06:40)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (06:45)
 • ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (06:45)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

* 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir. *Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

*Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

* Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

ALMİRA THERMAL HOTEL&SPA 5*

*Otelde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak sunulmaktadır.

*Termal Yüzme Havuzu mevcuttur.

*Kapalı Yüzme Havuz termal su sıcaklığı 38°- 40°C arasındadır.

*Haftanın her günü 07:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

*22:00 & 23:00 saatleri arasında sadece kadınlara hizmet verilmektedir.

*Termal su içme kürleri kullanımına uygun değildir.

*0-14 yaş arası çocuklara ebeveynleri ile birlikte spa hizmeti verilmektedir.

Termal Suyun Faydaları:

Romatizmal, Ortopedik ve Nörolojik Rahatsızlıklar, Deri Hastalıkları, Beyin (Selebral) Damar Hastalıkları, Nefrolojik Hastalıklar, İltihaplanmalar, Kireçlenmeler, kas ağrıları ve siyatik, Solunum sistemi hastalıkları


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


BURSA-TRİLYE-MUDANYA TURU Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Kişi/Gece

0.00

Konaklama

5* OTELDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜS İLE

Gezilecek Yerler

TRİLYE-MUDANYA-BURSA-SAİTABAT

Kalkış

Sabah Saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe önü,05:50 Bostanlı İskele önü,05:55 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 06:00 Girne Yunuslar, 06:05 Girne Tatilbudur önü, 06:10 Girne Hale Pastanesi, 06:20 Alsancak Lozan, 06:30 Üçyol Pizza Pizza, 06:40 Susuz Dede, 06:45 Üçkuyular Opet, 07:00 Bornova E.Ü.H. önünden

Telefon

0 232 3646402