ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ESKİŞEHİR- BEYPAZARI

KENTPARK-SAZOVA PARKI-ŞELALE PARK-ODUN PAZARI-CAM MÜZESİ-BALMUMU MÜZESİ

BEYPAZARI

4*Modernty Hotel Konaklama

 

24-26 Kasım /01-03 Aralık /2 Gece 2 Gün

Tur Programı

1. Gün:

Akşam 21:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 21:50 Bostanlı İskele önü, 22:00 Karşıyaka EscanTur Acenta önü, 22:10 Girne Yunuslar Maviköşe, 22:15 Girne Tatilbudur önü 22:20 Girne MC Donald’s Karşısı, 22:40 Üçyol Pizza Pizza, 22:45 Susuz Dede Durak, 23:00 Üçkuyular Opet önü, 23:15 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra seyahatimize başlıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra, Beypazarı’na ulaşıyoruz. Beypazarı’nın yöresel yemeklerini öğle yemeğimizde aldıktan sonra, Hıdırlık Tepesi gezilerimizi ve Alaeddin sokakta alışverişlerimizi yapıyoruz. Sonrasında Keyifli bir yolculuk sonrasında ESKİŞEHİR’E ulaşıyoruz. Öncelikle Eskişehir’in değişen yüzünün kanıtı olan parkların öncüsü Kentpark’a gidiyoruz, özellikle nehir kenarına yapılan plajı görüp sonra, Sazova Bilim Kültür Parkı gezilerimizin ardından, Şelale Parka çıkarak Eskişehir’i panoramik olarak yukarıdan seyredip, fotoğraflarımızı çekip, dilersek manzara eşliğinde çaylarımızı yudumluyoruz. Şehir turumuzu kısmen tamamladıktan sonra geri kalanını bir sonraki gün gezmek üzere otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 4*Modernty Hotel


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra,Eskişehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in Eskişehir’e kazandırdığı ve “Madam Tussaud” müzesinin Türkiye’deki ilk örneği olan yerli yabancı 160 kişinin heykelinin yer aldığı Balmumu Heykel Müzesini geziyoruz. Aynı mevkide olan Odunpazarı Evleri, Cam Müzesini, Kurşunlu Külliyesi ve Camiini, Rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra, Çiğ börek yemek için serbest zaman alıyoruz. Ardından, şehrin en güzel noktası olan Porsuk‘ta tekne turumuzu yapıyoruz ve dönüşe geçiyoruz ve nadide şehrimiz İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCAN TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur yol ikramları

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Porsuk Tekne ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (21:45)
  • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (21:50)
  • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (22:00)
  • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (22:10)
  • GİRNE TATİL BUDUR ÖNÜ (22:15)
  • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (22:20)
  • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (22:40)
  • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (22:45)
  • ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (22:50)
  • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (23:10)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

* 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

* Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Kişi/Gece

0.00

Konaklama

1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜSLE

Gezilecek Yerler

SAZOVA BİLİM MÜZESİ-ODUN PAZARI-KENT PARK-GONDOL GEZİSİ

Kalkış

Akşam 21:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 21:50 Bostanlı İskele önü, 22:00 Karşıyaka EscanTur Acenta önü, 22:10 Girne Yunuslar Maviköşe, 22:15 Girne Tatilbudur önü 22:20 Girne MC Donald’s Karşısı, 22:40 Üçyol Pizza Pizza, 22:45 Susuz Dede Durak, 23:00 Üçkuyular Opet önü, 23:15 Bornova E.Ü.H. önünden

Telefon

0 232 3646402