BATI AKDENİZ TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

BATI AKDENİZ TURU

 

Gökova-Ölüdeniz-Saklıkent-Kalkan-Kekova-Kaş-Demre-Antalya-Kurşunlu Şelalesi-Düden Şelalesi

1 Gece Fethiye 1 Gece Antalya Konaklama Farkı

 

ESCANTUR'DA KADEMELİ FİYAT ARTIŞI YOKTUR !

TÜM KOLTUKLAR AYNI FİYATTIR !

PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 6 TAKSİT İLE ÖDEME İMKANI !

 

İzmir'de ilk...  Disvoize uygulaması ile Sosyal mesafeli Rehber anlatımı Sizlerle... 

 

3.Tur:31 Temmuz 02 Ağustos 4.Tur:28-30 Ağustos 5.Tur:11-13 Eylül

 2 Gece - 3 Gün

Tur Programı

1. Gün:

Sabah saat 06:00da Mavişehir Mavibahçe Avm Önü, 06:05 Bostanlı İskele, 06:10 Karşıyaka Acenta Önü, 06:15 Girne Yunuslar Mavi Kule Önü, 06:20 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 06:25Girne Mc Donald’s karşısı, 06:45 Bornova E.Ü.H Önü, 07:00 Üçyol Pizza Pizza, 07:10 Susuz Dede, 07:20 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önünden konuklarımızı aldıktan sonra Fethiyeye  hareket ediyoruz. Sabah kahvaltı molamız sonrası Aydın Çine Yolu üzerinden, Çine baraj gölünü, daha sonra Sakar tepesinden Gökova , Akyaka, Azmak deresinin doyumsuz manzarasını seyrederek Köyceğiz Gölünü karşıdan görerek, Göcek yoluyla  Işık ve güneş diyarı , kahinler ülkesi, Telmessus ya da uzak şehir Makri adı ile bilinen Fethiyeye ulaşıyoruz , Belcekız plajını görüp dünyanın en güzel kumsalı seçilen  Ölüdeniz’e ulaşıp,  Ölüdeniz Milli Parkına geçiyoruz bembeyaz kumsalı, turkuaz renkli denizinde yüzme molası veriyoruz,  güneşin ve yüzmenin tadını çıkarıp, konaklama için Fethiye’de ki otelimize geçiyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

* Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında simit fırınında serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Öğle Yemeği: Feyhiye restaurant’da serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Akşam Yemeği: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

* Güzergâh: İzmir-Fethiye / 351 KM

* Konaklama Oteli: 4* Sunshine Holiday Resort Hotel


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde  açık büfe olarak alıp  Saklıkente gitmek üzere hareket ediyoruz bir doğa harikası  olan Saklıkent Kanyonu içinde bir süre yürüyüp, coşan suların sesini dinleyip fotoğraflıyoruz. Saklıkent Kanyonundan istemeyerek ayrılıp, eşsiz güzellikteki masmavi koyları seyrederek Kalkan’ı kuşbakışı görüp, Kaputaş Koyunun kenarından , Antalya’nın güney batısındaki son ilçesi, Likya’nın önemli kentlerinden, liman şehri (tarihteki isimleri Antiphellos, Habesos,Andifli olan) Kaşa ulaşıp Atatürk heykeli tören alanı görüp, begovillerle bezeli çarşı caddesinde yürüyor, sembolü olan ev tipi likya mezar örneğini görüp, Meis Adasına karşı çaylarımızı içip sahilinde dolaşıyoruz  serbest saatimiz sonrası turkuaz ve mavi tonlarının içiçe geçtiği ,doyumsuz güzellikteki Kekova Üçağız’a geçiyoruz. Üçağız limanda  bizi bekleyen teknemize ulaşıp  unutamayacağımız güzellikte öğle yemekli  mavi yolculuğa çıkıyoruz. Simena Batık Şehri görüp teknemizin zeminindeki pencereden batık şehrin anforalarını izliyor, tarihe tanıklık ediyoruz daha sonra Kekova’nın uygun koylarında turkuazdan maviye, maviden, laciverte pırıl, pırıl denizinde yüzme molaları veriyoruz. Kaleköyü karşıdan seyredip keyifli geçen turumuzun sonunda teknemizden tur otobüsümüze geçip Demre’ye hareket ediyoruz buradan Antalya’ya geçiyoruz akşam yemeği ve konaklama Antalyada şehir merkezindeki  otelimizde.    

* Sabah Kahvaltısı: Hotelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

* Öğle Yemeği: Kekovada  serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Akşam Yemeği: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

* Konaklama Oteli: 4* Best Western Khan Hotel


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe  alıp otelimizden ayrılıyoruz,Antalyanın  sembolü diyebileceğimiz Yivli minaresi ve Kaleiçini geziyoruz tüm bilgileri rehberimizden alıp  serbest saatimiz sonrası  , iç içe  geçmiş  şelaleleri ile doyumsuz bir görsel güzelliğe sahip Kurşunlu Şelalesine gidiyoruz, rehberimiz eşliğinde geziyoruz ,bu güzellikleri  fotoğraflayıp daha sonra başka bir doğa harikası olan Düden Şelalesi‘ne geçiyoruz. Keyifli geçen üç günün sonunda İzmir‘e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molaların sonrasında Denizli-Aydın üzerinden İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCANTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

* Sabah Kahvaltısı: Hotelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

* Öğle Yemeği: Düden serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • 4* Hotelde 2  gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Tekne Turları
 • Yamaç Paraşütü

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 28 Ağustos • 11 Eylül

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  28.08.2020849.00 TL1029.00 TL 849.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 389.00 TL
  7 - 12 Yaş 764.00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 389.00 TL
  7 - 12 Yaş 764.00 TL
  Taksitler »
  11.09.2020849.00 TL1029.00 TL 849.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 389.00 TL
  7 - 12 Yaş 764.00 TL
  0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 389.00 TL
  7 - 12 Yaş 764.00 TL
  Taksitler »

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

  2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

  3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

  4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

  6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

  7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur. 9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

  10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

  1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

  Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
  Sağlığınızı da gezi süresince DEMİRHAYAT SİGORTA AŞ.

  sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.

  Yorumlar


  BATI AKDENİZ TURU Hakkındaki Düşünceleriniz  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON

  Sayıyı yazın »

  Kişi/Gece

  849.00 TL

  Konaklama

  2 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

  Ulaşım

  OTOBÜSLE

  Gezilecek Yerler

  Gökova-Ölüdeniz-Saklıkent-Kalkan-Kekova-Kaş-Demre-Antalya-Kurşunlu Şelalesi-Düden Şelalesi

  Kalkış

  Sabah saat 06:15’da Mavişehir Mavibahçe Avm Önü, 06:20 Bostanlı İskele, 06:25 Karşıyaka Acenta Önü, 06:30’de Girne Yunuslar Mavi Kule Önü, 06:35 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 06:40 Girne Mc Donald’s karşısı, 07:00 Bornova E.Ü.H Önü, 07:20 Üçyol Pizza Pizza, 07:30 Susuz Dede, 07:40’da Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önünden

  Telefon

  0 232 3646402