AKRONES HOTEL TERMAL TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

AFYON AKRONES THERMAL HOTEL TURU

 

TERMALDE YENİ BİR NEFES, HER KÖŞESİNDE BAMBAŞKA KEYİF !

 

TERMAL HAVUZ, SAUNA, HAMAM, MASAJ KEYFİNİ YAŞAYIN!

 

5*AKRONES THERMAL SPA CONVENTION SPORT HOTEL KONAKLAMA FARKI

 

4.Tur:01-03 Mart 5.Tur:22-24 Mart

 

2 Gece 3 Gün

Tur Programı

1. Gün:

Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı iskelesi önü, 06:00 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 06:05 Girne Yunuslar Mavi Kule, 06:10 Girne Tatil Budur önü, 06:15 Girne MC Donald’s Karşısı, 06:30 Üçyol Pizza Pizza önü, 06:40 Susuz Dede Durağı, 06:50 Üçkuyular Opet önü, 07:10 Bornova E.Ü.H. önünden konuklarımızı aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Molalarımız sonrasında Afyon Akrones Termal Resort otelimize yerleşiyoruz. Termal havuzlar, sauna ve hamamlardan ücretsiz faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 5*Akrones Thermal Spa Conventıon Sport Hotel.


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra, arzu eden misafirlerimiz ile otelden ayrılıyor, Afyon şehir merkezine gidiyoruz. Eski tarihi evlerle dolu sokaklarında geziyor ve öğle yemeğimizi aldıktan sonra, kente özgü kaymak, sucuk, lokum gibi yiyecekler için alışveriş yapma imkanı buluyor ve otelimize tekrar dönüyoruz. Termal havuzlar, sauna ve hamamlardan ücretsiz faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 5*Akrones Thermal Spa Conventıon Sport Hotel.


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra, otelimizin termal havuzlar, sauna ve hamamlarından ücretsiz faydalanıyoruz. Saat 12:00’da otelimizden ayrılıyor ve  geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Uşak’ta vereceğimiz öğle yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCAN TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TUR VE OTELE DAİR BİLGİLER:

5*AKRONES THERMAL SPA CONVENTION SPORT HOTEL:

Aktivite Bilgileri:

Otelde, eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz özel sağlık kulübü bünyesinde, açık yüzme havuzu, termal açık ve kapalı yüzme havuzu, kaydıraklı havuz bulunmaktadır. Çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebileceği, Kidrones çocuk kulübü mevcuttur. Çocuk kulübünde çizgi film, eğlenceli şovlar, mini disko eğlenceleri yapılmaktadır. Tesis içerisinde ayrıca tv odası, bowling club ve sağlıkla spor yapabileceğiniz fitness salonu mevcuttur.

Spa Merkezi:

Spa Wellness Health Club'da, açık ve kapalı yüzme havuzunda tüm streslerinizi atabilir, bunun dışında da termal havuzdan yararlanabilirsiniz. Bay-bayan ayrı ve karma olarak, termal ve normal havuz bulunmaktadır. Ayrıca çocuk havuzları da mevcuttur. Spa Wellness Health Club'da Spa Care bakım ve farklı türden masaj da yaptırabilirsiniz. Spa bölümü 07:00 - 23:00 arası hizmet vermektedir. Tesiste 8 adet aile banyosu mevcuttur. Havuz, sauna, duş ve dinlenme alanlarından oluşmaktadır.

Sauna, Türk hamamı, kar çeşmesi, macera duşları ve havuzlardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Havuz Özellikleri:

Kadın ve erkek ayrı ve karma olarak, termal ve normal havuz bulunmaktadır. Ayrıca çocuk havuzları da mevcuttur. Otelde kaydırak bulunmaktadır, karma alanlarda kullanabilirsiniz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Lüks otobüs ile ulaşım

* 5* Hotelde 2 gece konaklama

* Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)

* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

* Escan Tur yol ikramları

* Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

* Seyahat Sigortası

* Termal Havuz ve Türk hamamı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm öğle yemekleri

* Tüm içecekler

* Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

* Masaj ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (05:45)
  • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (05:50)
  • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (06:00)
  • GİRNE MC DONALD`s ÖNÜ (06:05)
  • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (06:05)
  • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (06:10)
  • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (06:20)
  • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (06:25)
  • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (06:30)
  • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (06:30)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir. Sağlığınızı da gezi süresince HDI SİGORTA AŞ. sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


AKRONES HOTEL TERMAL TURU Hakkındaki DüşüncelerinizKişi/Gece

Konaklama

2 GECE OTELDE KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜSLE

Gezilecek Yerler

TERMAL OTEL

Kalkış

Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı iskele önü, 06:00 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 06:05 Girne Yunuslar Maviköşe, 06:10 Girne Tatilbudur önü, 06:15 Girne MC Donald’s Karşısı, 06:30 Üçyol Pizza Pizza önü, 06:40 Susuz Dede Durak, 06:50 Üçkuyular Opet önü, 07:10 Bornova E.Ü.H önünden

Telefon

0 232 3646402