ANKARA ESKİŞEHİR TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ANKARA ESKİŞEHİR TURU

Anıtkabir- Kurtuluş Savaşı Müzesi- Anadolu Medeniyetleri Müzesi- Türkiye Büyük Millet Meclisi- Balmumu Heykel Müzesi- Tarihi Odun Pazarı Evleri- Kent Park- Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı  

4*THE ANKARA HOTEL KONAKLAMA FARKI

1.Tur:31 Ocak-02 Şubat

 2 GECE 2 GÜN

Tur Programı

1. Gün:

Akşam 22:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 22:50 Bostanlı İskele önü saat, 23:00 Karşıyaka ESCANTUR Acente önü, 23:05 Girne Yunuslar Mavikule, 23:10 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 23:15 Girne MC Donald’s karşısı, 23:35 Üçyol Pizza pizza, 23:40 Susuz Dede durak, 23:50 Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önü, 00:15 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Uşak Afyon karayolu üzerinden gerekli molalar ve sabah kahvaltısı için vereceğimiz molalar sonrasında Başkentimiz Ankara’ya ulaşıyoruz. Türk Kurtuluş Savaşının, devrimlerinin Önderi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün Anıttepede bulunan anıt mezarına Anıtkabir’e gidiyoruz. Atamızın mozolesine (İsteğe bağlı) çelenk koyuyor ve Saygı duruşumuzu yaptıktan sonra, Anıtkabir’de Atatürk’ün mozolesinin bulunduğu Şeref Salonu’nun altındaki üç bin metrelik sütunlu alanda bulunan 2002 yılında ziyarete açılmış olan Kurtuluş Savaşı Müzesini geziyoruz. Anıtkabir ve Kurtuluş Savaşı Müzesi ziyaretimiz sonrasında zaman makinesinde yolculuğumuza devam ediyoruz ve bu kez kale yakınlarında bulunan, Anadolu’da yaşamış medeniyetlere ait eserlerin sergilendiği, kendine özgü koleksiyonlarıyla Dünya’nın sayılı müzeleri arasında yer alan Anadolu Medeniyetleri Müzesini rehberimiz eşliğinde geziyoruz ve gerekli bilgileri alıyoruz. Öğlen yemeğimiz için Serbest zaman sonrasında Ankara'nın ilk kuruluş yeri olan Ulus semtine gidiyoruz. Ulus meydanında bulunan 1. Türkiye Büyük Millet Meclisini yani eski meclisi ve müzesini geziyor ve otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

*Sabah Kahvaltısı: Emin Koçak Restaurant da serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

*Öğle Yemeği: Emin Koçak Restaurant da serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

*Akşam Yemeği: Otel de set menü yada açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

*Güzergah: İzmir-Ankara-Ulus-Çankaya 617 Km

*Konaklama Oteli: 4*The Ankara Hotel


2. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılıyor ve Eskişehir’e gidiyoruz. Dr. Yılmaz Büyükerşen Eskişehir’e kazandırdığı ve Dünya’nın pek çok ülkesinde bulunan “Madam Tussaud“ müzesinin Türkiye’deki ilk örneği Balmumu Heykel Müzesini geziyoruz ardından Aynı mevkide yer alan Tarihi Odun pazarı Evleri ve sokaklarını geziyoruz. Eskişehir’in modern yüzünün kanıtı olan, Toplam 300.000 m2’lik alana kurulu, Porsuk Çayı’ndan yapay olarak oluşturulan plajıyla adından söz ettiren ünlü Kent Park’ı ziyaret ediyoruz. Burada alacağımız öğle yemeği molasında, Eskişehir’in Meşhur çiğ böreğini tattıktan sonra, Sazova Bilim-Sanat ve Kültür Parkı’nda; Parkta Nuh’un Gemisi’nin yanı sıra, 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan buharlı mini tren, çocuk oyun alanları, hayvanat bahçesi, bilim ve deney müzesi, konser alanları, amfitiyatro bulunmaktadır. Burada Masal Şatosu’nu, Korsan Gemisi’ni, Nuh’un Gemisi’ni ve göleti geziyor ve fotoğraflıyoruz. Gezimizin ardından, Eskişehir’den ayrılıyoruz. İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kütahya, Afyon, Uşak yolu üzerinden İzmir’e ulaşıyoruz. Bir daha ki ESCAN TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Eskişehir Papağan Restaurant da çiğ börek olarak alınacaktır. (Ekstra)

Güzergah: Ankara-Eskişehir-İzmir 667 Km


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • 4* Hotelde 1 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Konaklama Vergileri
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Çelenk ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (00:10)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (22:45)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (22:50)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (23:00)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (23:05)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (23:10)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (23:15)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (23:35)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (23:45)
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (23:50)
Tur Hareket Tarihleri: 31 Ocak

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
31.01.2020399.00 TL534.00 TL 399.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 264.00 TL
7 - 12 Yaş 334.00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 264.00 TL
7 - 12 Yaş 334.00 TL
Taksitler »

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü  Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlığınızı da gezi süresince DEMİRHAYAT AŞ.

sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.

Yorumlar


ANKARA ESKİŞEHİR TURU Hakkındaki Düşüncelerinizİptal Şartları


Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON

Sayıyı yazın »

Kişi/Gece

399.00 TL

Konaklama

1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜS İLE

Gezilecek Yerler

Anıtkabir- Kurtuluş Savaşı Müzesi- Anadolu Medeniyetleri Müzesi- Türkiye Büyük Millet Meclisi- Balmu

Kalkış

Akşam 22:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 22:50 Bostanlı İskele önü saat, 23:00 Karşıyaka ESCANTUR Acente önü, 23:05 Girne Yunuslar Mavikule, 23:10 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 23:15 Girne MC Donald’s karşısı, 23:35 Üçyol Pizza pizza, 23:40 Susuz Dede durak, 23:50 Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önü, 00:15 Bornova E.Ü.H. önünden

Telefon

0 232 3646402