AŞK FESTİVALİ

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

AŞK FESTİVALİ

MÜZİK,SÖYLEŞİ,DANS GÖSTERİLERİ,STANTLAR

4*SİSUS HOTEL KONAKLAMA FARKI

21-22 Ekim / 1 Gece 2 Gün

Tur Programı

1. Gün:

Sabah Saat 08:00 Karşıyaka Escantur Acenta önü, 08:10 Bostanlı İskele Karşısı,08:20 Girne Caddesi, 08.40 Bornova E.Ü.H, 09.00 Üçyol Pizza Pizza, 09:20 Üçkuyular Opet önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir restoranda aldıktan sonra, Keyifli bir yolculuk sonunda, son yılların en gözde tatil beldesi olan Çeşme'ye varıyoruz. 3. Aşk Festivali; ilçenin balık restoranları ve gurme lezzetleriyle tanınmış duraklarından Dalyan'da düzenlenecek. Konserden müzik ve şiir dinletilerine, dans gösterilerinden, aşk sohbetlerine kadar bir çok etkinliği içinde buluyoruz. Yaşanmış bir hikayeden ilham alan Aşk Festivali'nin esinlendiği kökler 1935-1980 yılları arasında yeni adıyla Dalyan olan Köste'de yaşamış olan sağır ve dilsiz bir gence dayanıyor. Genç adam, Sakız Adası'nda yaşayan sevdiğine ulaşabilmek için tenekelerden kayık, çuvaldan uçurtmalar yaparak çeşitli yollarla Sakız Adası'na gitmiş, onu görebilmek için tek başına sadece taş ve çamur kullanarak üç kez farklı yüksekliklerde kuleler inşa etmiş festivalimiz ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün:

Sabah otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp Çeşme'de serbest zamanımızın ardından, Alaçatı`ya varıyoruz. Alaçatı sokaklarını dolaşarak günün keyfini çıkarıyoruz. ve sonrasında  İzmir’e dönmek üzere yola koyuluyoruz. Yolda gerekli molaları verdikten sonra akşam saatlerinde İzmir’e dönüyoruz. Bir dahaki Escantur organizasyonunda buluşmak üzere siz misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur yol ikramları

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  * Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  * 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

  * Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  * Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

  * Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  AŞK FESTİVALİ Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu: