• KOSOVALI BÜYÜK BALKAN TURU
 • KOSOVALI BÜYÜK BALKAN TURU
 • KOSOVALI BÜYÜK BALKAN TURU
 • KOSOVALI BÜYÜK BALKAN TURU
 • KOSOVALI BÜYÜK BALKAN TURU
 • KOSOVALI BÜYÜK BALKAN TURU
KOSOVALI BÜYÜK BALKAN TURU
 • 549,00 EUR
 • Konaklama BELGRAD(1)- SARAYBOSNA(1)- TREBİNJE(1)- İŞKODRA(1)- USKUP(1)- OHRİD(1)- SELANİK(1)
 • Gezilecek Yerler Sofya- Belgrad- Saraybosna- Dubrovnik- Budva- Prizren- Üsküp- Ohrid- Selanik
 • Telefon 0232 364 64 02
 • SİZİ ARAYALIM Tur Programını Yazdır

KOSOVALI BÜYÜK BALKAN TURU Hakkında Genel Bilgiler

BELGRAD(1)- SARAYBOSNA(1)- TREBİNJE(1)- İŞKODRA(1)- USKUP(1)- OHRİD(1)- SELANİK(1) 

Sofya- Belgrad- Saraybosna- Mostar- Trebinje- Hırvatistan- Dubrovnik

 Budva- İşkodra- Prizren- Üsküp- Matka Kanyonu- Ohrid

Bitola(Manastır)- Selanik- Kavala 

4* ve 5* Otellerde Konaklama Ayrıcalığı !!!

EKSTRA TUR YOK - HERŞEY DAHİL !!! KOSOVALI PROGRAM

KOSOVA GİRİŞ ÜCRETİ DAHİL !!!

SELANİK KONAKLAMA AYRICALIĞI !!!

Dubrovnik, Matka Kanyonu, Blagaj Tekkesi, Yöresel Restaurantda Gerçek Makedon Gecesi  Programı Dahil Farkıyla

Medeniyetlerin, Kültürlerin ve İnançların,

Buluşma Noktasında Balkanların Kalbine Yolculuk

Tarih ve Medeniyetlerin Buluşma Noktası.

Yunanistan- Makedonya- Kosova- Arnavutluk- Karadağ

Hırvatistan- Bosna Hersek- Sırbistan- Bulgaristan

23 ŞEHİR – 5 BAŞKENT

8 Gece 8 Gün

Tur Programı

1. Gün: İzmir- Yunanistan- Bulgaristan

Akşam saat 15:00 Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhanesi önü, 15:10 Susuz Dede Durağı, 15:20 Üçyol Kamil Koç Yazıhanesi önü, 15:30 Alsancak Lozan Fuar kapısı önü, 15:50 Bornova Ege Üniversitesi Hast.Önü, 16:10 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 16:20 Girne Yunuslar Mavi Kule, 16:30 Bostanlı İskelesi Önü, 16:40 Mavibahçe AVM karşısından  misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Ayvalık, Çanakkale, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısı ve Kipoi sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlemlerimziin ardından Yunanistan'a(Greece) giriş yapıyoruz. ve daha sonra  Bulgaristan’a geçiş yapıyoruz. 

2. Gün: Sofya- Belgrad

Haskova harmanlı Plovdiv üzerinden Sofya’ya ulaşıyoruz ve Sofya panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Neo klasik stilinde yapılmış olan yapılar Arkeoloji müzesi, Mahmut Paşa Camii (Arkeoloji Müzesi),Sveta Nedelya Kilisesi, Banyabaşı Camii, Parlamento ve Rus Kilisesinin yanı sıra Mustafa Kemal Atatürk’ün Sofya’da askeri ataşelik yaptığı dönemde Yeniçeri kıyafetiyle katıldığı balonun düzenlendiği Orduevi’ni görüyoruz. Kente adını veren Ayasofya Kilisesini ve Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, sonrası şehirden ayrılıyor Sırbistan’a geçiş yapıyoruz. Aleksinac üzerinden Morava Vadisi boyunca ilerleyip Nish üzerinden Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan ve Balkanların vazgeçilmez kenti Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a ulaşıp otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Belgrad’daki otelimizde.

Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe alınacak olup , tur ücretine dahildir.

Konaklama: Belgrad 4* HOLIDAY INN EXPRESS CİTY VEYA JUMP INN HOTEL vb.

3. Gün: Belgrad- Saraybosna

Otelde alınan kahvaltının ardından Belgrad şehir turumuza başlıyoruz. Genel Kurmay Binaları, Sırbistan Parlamentosu, Eski Saray, Terazi Çeşmesi, Cumhuriyet Meydanı, Ulusal Müze ve Milli Tiyatro görülerek yapılacak şehir turumuzun ardından, yürüyüş turumuza başlıyoruz. Öğrenci Meydanı, Leopold ve Belgrad Kalesi Kapıları,Kale Meydanı, Tuna ve Sava Nehirlerinin birleştiği noktada bulunan Büyük Savaş Adası,Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Damat Ali Paşa Türbesi, İstanbul Kapısı ve Açıkhava Silah Müzesi gezilerimiz sonrasında Knez mihailova caddesinde kısa bir serbest zaman sonrasında Belgrad’dan ayrılıp Sabac, Vlasenica ve Zvornik üzerinden Bosna Hersek ülkesine giriş yapıp başkent Saraybosna’da bulunan otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak  alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama:  Saraybosna 4*EXCLUSİVE HOTEL vb.

4. Gün: Saraybosna- Mostar- Blagaj- Trebinje

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Saraybosna şehir turumuza başlıyoruz. Asırlar boyunca Balkanlar'ın kültür başkentliğini yapmış, 1914'te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand'ın Sırplar tarafından burada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı'nın çıktığı yer olmuş, 1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnakların kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna'da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında meşhur Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binalarını görebileceğiniz turumuzu tamamlayarak Mostar'a hareket. Mostar varışı öncesi Blagaj turunu gerçekleştiriyoruz.(Fiyata Dahil). 600 yıllık geçmişe sahip, Bosna-Hersek'i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek'in en büyük şehri Mostar'ı tanıtan yürüyüş turumuzda; 1557'de Mimar Sinan'ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin'in inşa ettiği, ancak 1992'de Hırvat topçu ateşiyle yıkılan, daha sonra 2004'te Türkiye'nin de büyük desteğiyle orijinal malzeme ve dönemin inşa teknolojisiyle yeniden yapılan, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Camii, Eski Hamam göreceğimiz yerler arasındadır.Mostar'ın yerel pazarlarından alışveriş yapabileceğiniz serbest zamanın ardından Konaklama Trebinje veya Çevresindeki otelimizde. (Sezon yoğunluğuna göre konaklama şehri değişebilir)

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe alınacak olup , tur ücretine dahildir .

Konaklama: Trebinje 4* CENTRAL PARK HOTEL vb.

5. Gün: Trebinje- Hırvatistan- Dubrovnik- Karadağ- Kotor- Budva- İşkodra

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından, Eski Yugoslavya'yı oluşturan üç ana devletten biri olan, Katolik mezhebini benimsemiş olması ve daha çok Adriyatik Sahili'ne hakim coğrafyası sebebiyle, Balkan kültüründen ziyade İtalyan-Akdeniz kültürüne yakınlığıyla bilinen Hırvatistan'a geçiyoruz. Dubrovnik turu için (Fiyata Dahil) Manzaralı, kısa bir yolculuğun ardından, İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından, uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik'e varış. Bu güzel şehri tanıtan turumuza öncelikle UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma Eczane diğer göreceğimiz yerlerden bazıları. Daha sonra bu güzel şehrin büyülü atmosferinde vakit geçirmek için serbest zaman. Turumuzun ardından Karadağ ülkesine yolculuk. Güzel manzaralar eşliğinde tarih boyunca coğrafi şartlarından dolayı Osmanlılar tarafından ele geçirilemeyen Kotor'a varıyoruz. Surlarla tahkim Kotor şehrindeki yürüyüş turumuzda, birçok tarihi yapının yanı sıra Deniz KapısıSilah Meydanı, Tarihi Saat Kulesi, Utanç Sütunu, Beskuca Sarayı, Pima Palata, Aziz Triphon Kilisesi, “Dedikodu” Çeşmesi (Karampana), Aziz Nikola ve Aziz Luka Kiliselerini, eski kentin önemli meydan ve malikânelerini göreceğiz. Kotor turumuzun ardından, Budva’ Panoramik olarak görerek balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde Jet Sosyetenin tatil yeri olan, muhteşem St Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola veriyoruz. Ardından Arnavutluk ülkesine geçiyor kıyısında kurulduğu göl ile aynı adı taşıyan ve 435 sene süren Osmanlı döneminde Osmanlı ordusunun önemli üslerinden biri olan İşkodra' ya ulaşıyoruz. Kenti panoramik olarak gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı; Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Akşam Yemeği: Otelimizde set menü alınacak olup , tur ücretine dahildir.

Konaklama:  İşkodra 4* ROZAFA HOTEL vb.

6. Gün: İşkodra- Kosova- Prizren- Priştine- Üsküp

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Kosova ülkesi geçişi takiben muhteşem mimarisi ve sokaklarında Türkçe kelimeleri duydukça bizleri kendisine hayran bırakacak olan Sempatik kent Prizren şehrine varış. Ülkede Türk nüfusunun en yoğun olduğu otantik şehir Prizren’de şehir turuna başlıyoruz. Şadırvan meydanı, Bayraklı Camii, Sinan Paşa Camii, Hamam, Tarihi Prizren Köprüsü (Taş köprü) ve Halveti Dergahı ziyaretleri sonrası öğle yemeği için serbest zaman. Buluşma sonrası panoramik olarak Başkent Priştine’yi görerek kuzey Makedonya ülkesine geçiş yapıp Başkent Üsküp’e ulaşıyoruz. Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp panoramik turumuzda; Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale Surları, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı ve Suluhan dış mekan anlatımları ile gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Serbest zaman ve buluşmanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Sabah Kahvaltısı; Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir. 
Akşam Yemeği:
Rehberin belirleyeceği yerde yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Makedon gecesi Fiyata Dahil !!!
Konaklama:  Üsküp 5* BUSHİ HOTEL vb.

7. Gün: Üsküp- Matka Kanyonu- Tetova- Ohrid

Otelde alınan kahvaltının ardından eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu turunu gerçekleştiriyoruz (Fiyata Dahil) Güzergahımız üzerinde ülkenin 3. Büyük şehri ve Arnavut nüfusunun en yoğun olduğu Tetova (Kalkandelen) şehrini ziyaret ediyoruz. İki kız kardeşin banisi olduğu Alaca Camii ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrası devam eden yolculukla Ohri’ye ulaştığımızda Osmanlı’nın Balkanlardaki önemli üslerinden biri olmuş, Ohridlilerin ‘‘Tanrı cenneti çamurdan yaparken, bir parça kopup Ohrid in üzerine düşmüş’’ tanımlaması ile ünlü tarihi OHRİD şehrinde yürüyüş turu yapıyoruz. Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, Ayasofya Kilisesi, Kiril Alfabesini bulan Kiril ve Methodi kardeşlerinin heykelleri,  Asırlık Çınar Ağacı, Ali Paşa Camii, Halvetiye Tekkesi, Bizans dönemi Meryemana Kilisesi, görerek gezimizi tamamlıyor ve Türk Çarşısı’nda serbest zaman veriyoruz. Bu esnada meşhur sedef - inci takılardan alışverişler yapabilirsiniz. Gezilerimiz sonrasında otelimize yerleşme.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe alınacak olup , tur ücretine dahildir .
Konaklama:. Ohrıd 4* BELVEDERE HOTEL vb.

8. Gün: Ohrid- St. Naum- Resne- Bitola(Manastır)- Yunanistan

Otelde alınan kahvaltının ardından Ohrid gölünün doğduğu yer olup, muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan ve bizlere kendisini hayran bıraktıracak olan St.Naum Turunu gerçekleştiriyoruz.Dileyen misafirlerimiz burada sabah kahve keyfini yapabilir, dileyen misafirlerimiz yürüyüşlerini gerçekleştirebilir dileyenlerimizde sandal turu veya kilise kompleksini gezebilir. Turun ardından Resneli Niyazi’nin memleketi olan Resne üzerinden geçerek Ahmet Niyazi beyin sarayını otobüsten görerek, Manastır  (Bitola)’ya hareket ediyoruz. Varışımız sonrası Şirok Sokak, İshak Camii, Yeni Camii, ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağımız Atatürk'ün mezun olduğu Askeri İdadi'yesi yer almaktadır. Manastır ziyaretimiz ardından, Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Filorina Veria- Vardar ovası üzerinden Atatürk’ümüzün doğduğu şehir Thessaloniki (Selanik) şehrine ulaşıp otelimize yerleşiyoruz.  Arzu eden misafirlerimiz ile Extra Yemekli Yunan Tavernasına  gidiyoruz. Yunan Müziği eşliğinde eğleniyoruz. Akşam konaklama otelimizde. 

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Selanik Gecesi
Konaklama: Selanik 4*CAPSIS VEYA TOBACCO HOTEL vb.

9. Gün: Yunanistan- Kavala- İzmir

Otelde alınan kahvaltının ardından Yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi,Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi Osmanlı ve Bizans eserlerini görüyoruz ve şu an Türk konsolosluğunun da bahçesinde bulunduğu ULU ÖNDER ATATÜRK EVİ ziyaret ettikten sonra Kavala’ya hareket ediyoruz.Kısa ve keyifli bir yolculuk sonrasında Kavala’ya ulaşıyoruz, Kavala şehrini geziyoruz. Mehmet Ali Paşanın imarethanesi, Heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası,Pargalı İbrahim Paşa tarafından yaptırılan dört köşe caminin görülmesi,Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış Su Kemerlerinin görülmesinden sonra Meşhur Kavala Kurabiyelerinden almak için verilecek molanın ardından Kipi sınır kapısına doğru Türkiye’ye giriş yapmak üzere devam ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Yunan Free Shop’unda alışverişlerimizi yaparak Türkiye İpsala Sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlerinin ardından, İpsala –Keşan-Çanakkale üzerinden İzmir'e geriye dönüş yaparak turumuzu sonlandırıyoruz. Bir başka EscanTur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otobüs ile ulaşım
 • 7 Gece Otel Konaklama
 • 4* ve 5* Otellerde alınan Sabah kahvaltısı (7) ve Akşam yemeği (5)
 • Yöresel Restaurant’da Yemekli Balkan Gecesi (1)
 • Escantur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Selanik, Üsküp, Tetova, Ohrid, Tiran, Budva, Kotor, Mostar, Belgrad, Sofya, St.Naum Panoramik Şehir Turları
 • Manastır Turu, Dubrovnik turu, Matka kanyonu turu, Prizren Turu, Blagay Turu, St.Naum Turu
 • Kosova giriş ücreti
 • Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri
 • Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri
 • Gümrük Vergileri
 • Programda belirtilen panoramik şehir turları.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Vize Ücreti 200 Euro (Yeşil Pasaporta Vize yoktur)
 • Seyahat ve Sağlık Güvence Paketi 20 Euro (70 yaş üzeri  35 Euro) 
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (150TL)
 • Yunan Taverna Eğlencesi Yemekli

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (15:00)
 • SUSUZ DEDE DURAĞI (15:10)
 • ÜÇYOL KAMİL KOÇ YAZIHANESİ ÖNÜ (15:20)
 • ALSANCAK LOZAN FUAR KAPISI ÖNÜ (15:30)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (15:50)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (16:10)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (16:20)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (16:30)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM KARŞISI (16:40)
 • DİKİLİ (17:00)
Tur Hareket Tarihleri:
20, 28 Haziran • 04, 05, 06, 12, 13, 14, 19, 20, 26, 27 Temmuz • 09, 10, 16, 17, 23, 24 Ağustos • 06, 07, 08, 13, 14, 20, 21, 27, 28 Eylül • 04, 05, 11, 18, 19, 25, 26, 27 Ekim

Fiyatlar

Tur Fiyatları
TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
20.06.2024Sorunuz580,00 €780,00 €580,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
28.06.2024Son 3 Kişi549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
04.07.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
05.07.2024Sorunuz549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
06.07.2024Sorunuz549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
12.07.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
13.07.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
14.07.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
19.07.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
20.07.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
26.07.2024Son 2 Kişi549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
27.07.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
09.08.2024Sorunuz549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
10.08.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
16.08.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
17.08.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
23.08.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
24.08.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
06.09.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
07.09.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
08.09.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
13.09.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
14.09.2024Sorunuz549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
20.09.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
21.09.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
27.09.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
28.09.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
04.10.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
05.10.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
11.10.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
18.10.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
19.10.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
25.10.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
26.10.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
27.10.2024Müsait549,00 €749,00 €549,00 €0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
0 - 2 Yaş 129,00 €
3 - 11 Yaş 489,00 €
Taksitler »
Daha Fazla

Vize Bilgileri

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!