BOZBURUN TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

BOZBURUN TURU

Selimiye- Üçtaşlar- Akvaryum- Ada Boğazı- Bayırköyü

 BOZBURUN BUTİK DEFNE LORİNA HOTEL KONAKLAMA FARKI İLE

‘’Orada bir köy var uzakta ‘’

Tepelerin arasında sıkışmış, müthiş güzel bakir koylarıyla, Dünya üzerinde şehirden, dumandan, gürültüden uzak, Dokusunu ve özgünlüğünü koruyabilmiş cennetten kopmuş bir yere geldiğimizin farkındalığıyla ‘’neden daha önce buraya gelmedik ki’’ sorusunu sormaktan kendimizi alıkoyamıyoruz.

20-21 Temmuz / 1 Gece 2 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

Sabah saat 06:15’da Mavişehir Mavibahçe Önü, 06:20 Bostanlı İskele, 06:30 Karşıyaka Acenta Önü, 06:35’de Girne Yunuslar Mavi Kule Önü, 06:40 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 06:45 Girne Mc Donald’s karşısı, 07:00 Bornova E.Ü.H Önü, 07:15 Üçyol Pizza Pizza, 07:25 Susuz Dede, 07:30 ’da Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önünden konuklarımızı aldıktan sonra turumuza başlıyoruz. Aydın -Çine Baraj Gölü kenarından geçerek, Gökova Körfezini Sakar Dağı tepesinden panoramik olarak görerek iniyoruz. Gökova Körfezi boyunca  endemik sığla ağaçları ve okaliptüs ağaçları arasından geçerek, Marmaris’e doğru hareket ediyoruz. Marmaris - Hisarönü körfezi yoluyla turkuazdan maviye denizin  değişik  tonlarını seyrederek  Hisarönü  körfezinin incilerinden Selimiyeye ulaşıyoruz.  (antik çağda Hydas, sonra Losta daha sonra güneşin batışıyla ilgili olarak Kızılköy ismini almış)sahilinde yürüyüş yapıyoruz buranın dokusunu hissedip ünlü Losta tatlısını(keçi peynirli) tadabiliriz keyifli saatlerin ardından Bozburun’a geçiyoruz denize sıfır otelimize yerleşiyoruz. Otelin önündeki  plajda deniz keyfimizi yapıyoruz.  Akşam yemeğimiz ve konaklama Bozburun Defne Lorina Hotelde Yemek sonrası  arzu eden misafirlerimizle sahil boyunca yürüyüp Bozburun ‘nun dokusunu daha yakından tanıyıp keyfini yaşıyoruz.


2. Gün:

Sabah  dinginliği  ile otelimizde denize  karşı aldığımız kahvaltımız  sonrası  arzu eden konuklarımızla otelimizin  önündeki  iskeleden  özel  tekne ile Bozburun –Söğüt Köyü  güzergahında (üçtaşlar,akvaryum,ada boğazı uğrayacağımız koylardan) belleklerimizde iz bırakan tekne turumuza çıkıyoruz. Turumuz sonrası Bozburun’dan istemeyerek ayrılıp Bayır Köyüne hareket ediyoruz, sağlık tanrısına adanmış, Syrna antik kenti yakını Bayır köyünde, 1880 yıllık kutsal çınar ağacı etrafında yürüyoruz, soğuk sıkım eski zeytinyağı işliğini görüyoruz, zeytin ağaçlarıyla kaplı vadiyi seyrederken  çay, kahve keyfimizi yapıyoruz. 

  ‘’Tepelerin arasına sıkışmış, müthiş güzel bakir koylarıyla, Dünya üzerinde şehirden dumandan, gürültüden uzak, dokusunu ve özgünlüğünü koruyabilmiş cennetten kopmuş bir yere geldiğimizin farkındalığıyla ”neden daha önce buraya gelmedik ki ”sorusunu sormaktan kendimizi alıkoyamıyoruz. Güzel geçen iki günün sonunda sahilde Orhaniye Kızkumunu görüp artık İzmir’e dönme vakti diyerek tur otobüsümüze geçerek uygun molalarla İzmir’e ulaşıyoruz. Başka güzel Escan tur organizasyonlarında buluşmak üzere.  

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • 4*Hotelde( Butik Otel ) 1 gece konaklama
 • Otelde yarım pansiyon konaklama
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Tekne turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (06:00)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (06:05)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (06:15)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (06:20)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (06:25)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (06:30)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (06:45)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (07:10)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (07:15)
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (07:25)
 • SELÇUK DEVLET HASTANESİ (07:30)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlığınızı da gezi süresince HDI SİGORTA AŞ.

sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


BOZBURUN TURU Hakkındaki DüşüncelerinizKişi/Gece

Konaklama

1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜSLE

Gezilecek Yerler

Selimiye- Üçtaşlar- Akvaryum- Ada Boğazı- Bayırköyü

Kalkış

Sabah saat 06:15’da Mavişehir Mavibahçe Önü, 06:20 Bostanlı İskele, 06:30 Karşıyaka Acenta Önü, 06:35’de Girne Yunuslar Mavi Kule Önü, 06:40 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 06:45 Girne Mc Donald’s karşısı, 07:00 Bornova E.Ü.H Önü, 07:15 Üçyol Pizza Pizza, 07:25 Susuz Dede, 07:30 ’da Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önünden

Telefon

0 232 3646402