YUNANİSTAN MALDİVLERİ

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

YUNANİSTAN MALDİVLERİ

SELANİK (2) - YANYA (2) - KAVALA (1)

THASOS ADASI-HALKİDİKİ-KALAMBAKA-KORFU ADASI-YANYA-KAVALA

KORFU VE THASOS ADASI TURLARI DAHİL !

Thassos Golden  Beach’te Denize Girme İmkanı!

30 Temmuz - 05 Ağustos / 6 Gece 6 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

Akşam saat 19.00 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler Önü, 19:10 Susuz Dede Durağı, 19:20 Üçyol Yazıhaneler İş Bankası, 19:40 Bornova E.Ü.H. önü, 20:00 Girne Mc Donald’s Önü, 20:10 Girne Mevlana Camii otobüs durağı karşısı, 20:20 Girne Yunuslar Mavi Kule, 20:30 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 20:40 Bostanlı İskelesi önü, 20:50 Mavibahçe AVM Karşısından misafirlerimizi aldıktan sonra İzmir’den hareket ediyoruz. Çanakkale – Keşan yolunu takip ederek gece yarısından sonra  İpsala’ya  varıyoruz.

Sabah saatlerinde Türk Sınır Kapısındaki pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra, Meriç Nehrini geçerek Yunanistan Kipi Sınır Kapısındaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından Egnatia Odos otoban yolunu takip ederek Gümülcine’ye ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra kısa ve keyifli bir yolculuk sonrasında Keramoti‘ye ulaşıyoruz. Keramoti’den feribot ile Thassos Adası’na hareket ediyoruz, 35 dakikalık yolculuk sonrasında Thasos adasının Limenas limanına yanaşıyoruz. Thassos’un muhteşem sahillerinde biri olan  Golden  Beach’te denize giriyoruz   ve  deniz molamız sonrasında  Panagia Köyü’ne gidiyoruz ve öğle yemeği için serbest zaman alıyoruz. Serbest zaman sonrasında Limenas Limanına hareket ediyoruz ve Feribot ile Keramoti’ye hareket ediyoruz. Keramoti üzerinden,  Atamızın doğduğu şehir Selanik’e doğru yola çıkıyoruz. Selanik’te bulunan otelimize yerleşiyoruz.  4* CAPSIS HOTEL vb.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Ege’nin Maldivleri olarak anılan Halkidiki’ye gidiyoruz. Tüm plajları Mavi bayrak olan eşsiz güzellikteki 3 yarım adadan oluşan Halkidiki’nin  plajlarında denize giriyoruz ve (Ekstra) arzu eden misafirlerimiz ile tekne turuna çıkıyoruz. Halkidiki’nin eşsiz koylarında denize giriyoruz ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Tekne turumuz sonrasında Selanik’te bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam isteyen misafirlerimiz ile taverna eğlencesine katılıyoruz. Geceleme otelimizde. 4* CAPSIS HOTEL vb.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Kalambaka’ya hareket ediyoruz. Ortaçağdan kalma, 300 metre yükseklikte kayalar üzerine inşa edilmiş manastır ve kiliseleri ile ünlü Meteora Kasabası’nı geziyoruz. Kalambaka turumuz sonrasında. Konaklamak için Ali Paşa’nın şehri olarak da bilinen Yanya şehrine gidiyoruz. Yanya’da; Bizans Kalesi, Saat Kulesi, Aslan Paşa Camii, Fethiye Camii, Ali Paşa Sarayı’nı gördükten sonra, otele varış ve konaklama otelimizde, Yanya’da. 5*DULAC HOTEL vb


4. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Korfu Adasına gitmek üzere Igoumenitsa Limanı’na  hareket ediyoruz. Bizi Korfu(Kerkyra) Adası’na götürecek gemimize biniyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası Korfu Adasına ulaşıyoruz. Yeni liman, Eski Liman, Venedik Surları,  Saint Michael & Saint George Palace’ın görülüp, Mandrakinas Kilisesi’nden muhteşem Venedik Kalesi’nin fotoğraflanması sonrası, Liston Meydanında kahve molası alıyoruz. Öğleden sonrayı Korfunun muhteşem plajlarında deniz ve güneşe ayırıyoruz. Akşam üzeri limana hareket edip feribot ile Igoumenitsaya geçip, Yanya’ya dönüyoruz. Konaklama otelimizde. 5*DULAC HOTEL vb.


5. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından, Yanya’dan ayrılıyor ve Selanik’e hareket ediyoruz. Ulu Önder Atatürk’ün doğduğu evi ziyaret ediyor ve Atamızı saygı ile anıyoruz.  Fotoğraflarımızı çektikten sonra Kavalaya hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya ulaşıyoruz. Kavala şehrini geziyoruz. Mehmet Ali Paşanın İmarethanesi, Heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yaptırılan dört köşe camiinin görülmesi, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış Su Kemerlerinin görülmesinden sonra Kavala’da serbest zaman. Akşam isteyen misafirlerimiz ile Ekstra Kavala’daki restoranımızda akşam yemeğimizi alıyoruz. Geceleme  otelimizde. 4*EGNATİA HOTEL vb.


6. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından otelimizden çıkış işlemlerinin yapılması. Sonrasında Meşhur Kavala kurabiyesi alışverişimizi yapmak üzere Kavala Kurabiyecisine gidiyoruz. Kavala Kurabiyesi alışverişlerimizi yaptıktan sonra, Kipi sınır kapısına doğru Türkiye’ye giriş yapmak üzere devam ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Yunan Free-Shop’ unda alışverişlerimizi yaparak Türkiye İpsala Sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlerinin ardından, İpsala–Keşan-Çanakkale üzerinden İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCAN TUR organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

OTELLER:

SELANİK : 4*CAPSİS HOTEL vb.

YANYA : 5*DULAC HOTEL vb.

KAVALA : 4*EGNATİA HOTEL vb.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • Hotelde 5 gece konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltısı (5)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Escan Tur ikramları
 • Şehir ve Gümrük vergileri
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
 • Liman vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle ve akşam yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Vize Ücreti 130 Euro (Yeşil Pasaporta Vize yoktur)
 • Yurtdışı Zorunlu Sağlık Sigortası 70 yaş üzeri farkı (15 Euro)
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (50 TL)
 • Öğle yemekli Tekne turu 40 Euro
 • Yunan Tavernası 35 Euro
 • Kavala Akşam yemeği 30 Euro

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (19:00)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (19:10)
 • ÜÇYOL KAMİL KOÇ YAZIHANESİ ÖNÜ (19:20)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (19:40)
 • GİRNE MC DONALD`s ÖNÜ (20:00)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (20:10)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (20:20)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (20:30)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (20:40)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM KARŞISI (20:50)
Tur Hareket Tarihleri: 30 Temmuz

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
30.07.2020399.00674.00 399.000 - 6 Yaş 150.00
7 - 12 Yaş 299.00
0 - 6 Yaş 150.00
7 - 12 Yaş 299.00
Taksitler »

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR. 

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır. 

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz.Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır. 

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. 

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur. 

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

11-Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 

14-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

15-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

16-Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

17-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

18-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. 
Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle pakettur hizmetinin verilememesidir.
Sağlığınızı da gezi süresince Demirhayat AŞ.
sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.
tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. 

Yorumlar


YUNANİSTAN MALDİVLERİ Hakkındaki Düşüncelerinizİptal Şartları

 

1-ÖDEMELER

 

A-Kayıt anında rezervasyon bedelinin en az %35'i,kalan bakiyenin gezinin başlamasından en geç 15 gün önce ödenmesi gerekmektedir. Anılan süreler içinde belirtilen ödemelerin gerçekleştirilmemesi halinde yapılan rezervasyon iptal edilerek, bedelin %35'i cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir.

 

B-Erken Rezervasyon indirimli hizmet satın alan tüketici, hizmet bedelinin tamamını erken rezervasyon son kayıt tarihine kadar ödemekle yükümlüdür.

 

C-Özel ürün ve hizmetlerde bakiyenin,hizmetin başlamasından en geç 60 gün önce ödenmesi gerekmektedir.Cayma tazminatı I/Ana maddesi ile aynıdır.

 

2-İPTAL

 

1- Acente,gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis,savaş, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 

4. 2- A-Tüketici, hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

B-Tüketici, hizmetin başlamasından 29-10 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 10 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin tarafından yapılan tarih değişiklikleri  iptal hükmündedir.

C-İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 20 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50'sini, 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

 

D-Tüketicinin,kendisi veya 1. derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, iptal/devir maddelerinin istisnasıdır. Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar acenteyi yazılı bildirim şartı ile turu istediği kişiye devredilebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketicinin başlanıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılamaz. Acente gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezinin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı süre içinde, gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerinin,programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret aralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklik ve iptalleri kabul etmediğinde, rezervasyonu iptal, ödediği bedeli iade alma hakkına sahiptir.

 

4.3-GENEL HÜKÜMLER

 

1-Bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir. Tüketici seyahat edeceği aracı ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teemmüllere uymakla mükelleftir.

2-Sağlayıcının ağır kusurundan kaynaklanan bagaj kaybı veya hasarı durumlarında; tüketicinin sağlayıcıya kayıp veya hasar TUTANAĞI düzenlettirmesi halinde, bagajın içinde bulunan eşyaların maddi ve manevi değeri ile sair vasıf ve özellikleri gözetilmeksizin, gezinin toplam bedeli içinde ulaşıma isabet eden kısmının 1/2'si, kaybolan eşya ve valizin maddi ve manevi tazminatı olarak, Acenta tarafından eşya sahibi tüketiciye ödenir. Acenta, kendisine yazılı olarak kıymetleri ile birlikte deklare edilerek alınmış eşyanın her türlü kaybından, hasarından ve çalınmasından, en çok gezinin ulaşım bedeli kadar sorumludur.

3-Satın alınan hizmete ViZE  iŞLEMLERi ve HiZMETLERi dahil değildir. Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Vize çıkmaması durumunda ücret iadesi yapılmaz.Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

4.4-Acente,hizmetin başlamasından sonra meydana gelen mücbir hal,tüketicinin sorumlu olduğu hal ve 3.kişilerin şahsi sorumluluklarından kaynaklanan haller dışındaki sebeplerden sorumludur. Acente sorumluluğu dahilindeki hallerde, tüketici aleyhine olan değişiklikleri TÜRSAB Kütahya Çizelgesi hükümleri uyarınca tüketiciye bedel veya hizmet iadesi şeklinde tazmin edebileceği gibi, aynı zamanda, fiyata dahil olmayan ve gezi esnasında tüketiciye verilen ek ve / veya alternatif düzenlemeler ile de telafi yoluna gidebilir. Ek veya ikame hizmetleri tüketici tarafından alınıp kullanılması,bedel iadesi ve tazminat hakkını ortadan kaldırır.

4.5-Tüketici,rehber,tesis,acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını;3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

4.6-Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır.Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.

4.7-Tüketicinin şikayetçi olduğu hususları hizmetin ifası sırasında yazılı olarak Acente'ye bildirmesi iyi niyetli tüketicinin iş birliği yapma ve özenli davranma borcudur.

4.8-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente'nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için rücu hakkı saklıdır.

4.9-1618 SY. Yasanın 12. maddesi uyarınca;paket tur hizmeti satın aldığı taktirde paket turun eksik yada hiç verilmemesi halleri sigorta ile teminat altına alınmıştır. Teminat kapsamı paket tur bedeli kadardır.

4.10-Tüketici, sözleşme konusu hizmetin kendisine veya gösterdiği kişiye ifası için iş bu sözleşmenin geçerlilik kazanmasından itibaren (7) gün içinde acenteye yazılı bildirimle başvuru yaparak ve tur kayıt formu asıllarını acenteye ulaştırarak cayma hakkına sahiptir. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde hizmet bedeli tüketiciye iade edilir.Fatura aslı gönderilmez ise, KDV ve sair yasal yükümlülükler iade edilmez.

4.11-Acentenin sözleşmeye kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasından TÜRSAB KÜTAHYA ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır.

4.12-Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri , satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.


Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON

Sayıyı yazın »

Kişi/Gece

399.00

Konaklama

5 GECE OTELDE KONAKLAMA

Ulaşım

LÜKS OTOBÜS İLE

Gezilecek Yerler

THASOS ADASI-HALKİDİKİ-KALAMBAKA-KORFU ADASI-YANYA-KAVALA

Kalkış

Akşam saat 19.00 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler Önü, 19:10 Susuz Dede Durağı, 19:20 Üçyol Yazıhaneler İş Bankası, 19:40 Bornova E.Ü.H. önü, 20:00 Girne Mc Donald’s Önü, 20:10 Girne Mevlana Camii otobüs durağı karşısı, 20:20 Girne Yunuslar Mavi Kule, 20:30 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 20:40 Bostanlı İskelesi önü, 20:50 Mavibahçe AVM Karşısından

Telefon

0 232 3646402