UÇAKLI ELAZIĞ TUNCELİ ERZİNCAN TURU

Kişi/Gece

Konaklama

3 GECE HOTEL KONAKLAMA

Ulaşım

UÇAKLA

Gezilecek Yerler

Harput Kalesi- Ulu Camii- Arap Baba Türbesi- Şefik Gül Kültür Evi- Keban Barajı- Pertek Kalesi- Mavi Köprü- Asma Köprü- Munzur Vadisi- Tunceli-Cem Evleri- Ağlayan Kayalar- Cemal Süreya Anıtı- Ekşi Su- Çağlayan Şelalesi- Kemah Soğuk Su

Kalkış

Sabah saat 09.50’de İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda buluşuyoruz. Pegasus havayolları ile PC3110 sefer sayılı uçuş ile 09.50’de yolculuğumuza başlıyoruz.

Telefon

Alsancak: 464 64 02 - Karşıyaka: 364 64 02

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ELAZIĞ TUNCELİ ERZİNCAN TURU

Harput Kalesi- Ulu Camii- Arap Baba Türbesi- Şefik Gül Kültür Evi- Keban Barajı- Pertek Kalesi- Mavi Köprü- Asma Köprü- Munzur Vadisi- Tunceli-Cem Evleri- Ağlayan Kayalar- Cemal Süreya Anıtı- Ekşi Su- Çağlayan Şelalesi- Kemah Soğuk Su

MUNZUR VADİSİ FARKIYLA

KUTU DERESİ (TUNCELİ PLAJI) FARKIYLA

OVACIK MUNZUR KIRK GÖZELER FARKIYLA

HARPUT KALESİ – KEBAN BARAJI – PERTEK KALESİ FARKIYLA

OVACIK ORGANİK PAZARI FARKIYLA

KEMAH SOĞUK SU FARKIYLA

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK CEMEVİ TUNCELİ FARKIYLA

PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 6 TAKSİT İLE ÖDEME İMKANI !

 

 7.Tur:23-26 Ekim

3 GECE 4 GÜN

Tur Programı

1. Gün:

Sabah saat 08.50’de İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda buluşuyoruz. Pegasus havayolları ile PC3110 sefer sayılı uçuş ile 09.50’de yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuk sonrasında Elazığ’a varıyoruz. Elazığ Havalimanında bizi bekleyen aracımızla Elazığ’ın içinden geçip kısa bir panoramik şehir turu yaptıktan sonra Harput’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Harput’ta, Harput Kalesi, Ulu Cami, Arap Baba Türbesi,  Şefik Gül Kültür Evini geziyoruz. Buradan Keban Barajı seyir terasında kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Keban Barajı üzerinden feribot ile Pertek‘e geçiyoruz. Keban Barajı üzerinde küçük bir ada üzerinde bulunan tarihi Pertek Kalesini panoramik olarak görüyoruz. Akşam Tunceli merkezde bulunan otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelimizde akşam yemeğini yedikten sonra Munzur üzerindeki Mavi Köprü ve Asma köprülerde fotoğraf çektirebilir, nehrin kıyısındaki kafelerde Munzur’un ninni havasındaki akışı ile çay ve kahvelerini yudumlayabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde 


2. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Ovacık’a doğru yola çıkıyoruz. Munzur Vadisi Milli Parkında yapacağımız serbest zaman ve öğle yemeği molaları ile eşsiz Munzur gözelerinin keyfini çıkartıyoruz. Ardından yapacağımız Ovacık’taki organik pazar ziyaretinden sonra Tunceli merkeze doğru dönüş yoluna giriyoruz. Tunceli merkezde Türkiye’nin en büyük Cem Evlerinden olan Tunceli Cem evini ziyaret ediyoruz ve ardından Pülümür yolu üzerinde yeşil ve mavi tonlarının ahengi ile Kara Haydar’ın Yeri, Kutuderesi (Tunceli plajı), Ağlayan Kayalar ve son olarak Pülümür merkezde Cemal Süreya Anıtı ziyaret edildikten sonra Erzincan merkezde bulunan otelimize akşam yemeği ve konaklamak için ulaşıyoruz. 


3. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Ekşi Suya ardından ihtişamı ile göz dolduran Çağlayan Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Gezi ve fotoğraf çekimleri sonrasında doğanın bu muazzam ortamında öğle yemeği yedikten sonra Kemah Soğuk Suyuna doğru harekete geçiyoruz. Tarihin ve doğanın muhteşem sentezini doya doya tattıktan sonra otelimize doğru dönüşe geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Erzincan merkezimizdeki otelimizde


4. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Erzincan’dan ayrılıyor ve Erzurum’a hareket ediyoruz. Şehir merkezinde kısa bir panoramik gezi sonrası Erzurum Havalimanı’na ulaşıyoruz. Sunexpress  havayolları XQ9295 sefer sayılı uçuş ile 13:40’da İzmir’e hareket ediyoruz. Bir başka ESCAN TUR organizasyonunda  buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İzmir Elazığ/Erzurum İzmir Uçak biletleri
 • 4* Hotelde 3 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (3) Akşam Yemeği (3)
 • Seyahat Sigortası
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Havalimanı vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

  2- Triple Odalarda Üçüncü  Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

  3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

  4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

  5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

  6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

  7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

  8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

  9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

  10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

  1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

  Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
  Sağlığınızı da gezi süresince DEMİRHAYAT AŞ.

  sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.

  Yorumlar


  UÇAKLI ELAZIĞ TUNCELİ ERZİNCAN TURU Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?
  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON

  Sayıyı yazın »