GÜZELKÖY TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

GÜZELKÖY TURU

Tur Programı


05:45 Mavişehir Mavibahçe AVM önü, 06:50 Bostanlı iskele önü, 07:00 Karşıyaka EscanTur Acenta Önü, 07:10 Girne Yunuslar Mavikule, 07:15 Girne Tatilbudur önü, 07:20 Girne MC Donald's karşısı, 07:45 Üçyol Pizza Pizza, 07:50 Susuz Dede durak, 08:00 Üçkuyular Opet önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergahımızda bulunan uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz.Kahvaltıdan sonra yaklaşık iki saat sürecek olan bir yolculuktan sonra yeni adı Çaybükü , eski adı ise Gevenes olan köydeki , Ormancı Türküsü ile ünlenen meşhur Belen Kahvesine çıkıyoruz ve ovayı seyredip türküsünü dinleyerek kahvelerimizi içiyoruz. Belen kahvesinin ardından gerçek adı BOZÜYÜK olan, ama köyde çekimleri yapılan diziden sonra ünlenen GÜZELKÖY’e gidiyoruz. Köyü gezip fotoğraflarımızı çektikten sonra yemeklerimizi yemek üzere PINARBAŞI Restoran’a gidiyoruz.Köye yaklaşık 1 km uzaklıkta bulunan ve bir doğa harikası olan 800 yıllık çınar ağacının altında ve akan su sesi eşliğinde yemeklerimizi yedikten sonra belirlenen saatte toplanıp ,dönüş yoluna koyuluyoruz. Bir sonraki Escan Tur organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Otobüsle ulaşım 

* Rehberlik hizmeti 

* Escan Tur refakati

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Sabah kahvaltısı

* Öğle yemeği

* Müze ve ören yeri girişleri

* Molalarda alınan yiyecek ve içecekler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (07:15)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

*Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir.

*Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


GÜZELKÖY TURU Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Kişi/Gece

Konaklama

GÜNÜBİRLİK

Ulaşım

OTOBÜS İLE

Gezilecek Yerler

BELEN KAHVESİ-PINARBAŞI

Kalkış

05:45 Mavişehir Mavibahçe AVM önü, 06:50 Bostanlı iskele önü, 07:00 Karşıyaka EscanTur Acenta Önü, 07:10 Girne Yunuslar Mavikule, 07:15 Girne Tatilbudur önü, 07:20 Girne MC Donald's karşısı, 07:45 Üçyol Pizza Pizza, 07:50 Susuz Dede durak, 08:00 Üçkuyular Opet önünden

Telefon

0 232 3646402