KARTALKAYA & KARTEPE & ULUDAĞ TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

KARTALKAYA KARTEPE ULUDAĞ

BOLU-SAPANCA GÖLÜ-BURSA-GÖLYAZI

Kayak, Snowboard, Telesiyej, Dağ Motoru, Kızak İmkanı

4*KARPALAS CİTY HOTEL & SPA  5*KERVANSARAY TERMAL HOTEL KONAKLAMA

 

1.Tur:24-27 Ocak  2.Tur:14-17 Şubat

3 GECE 3 GÜN

Tur Programı

1. Gün:

Akşam saat 22:45’da Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 22:50 Bostanlı İskelesi önü, 23:00 Karşıyaka Escan Tur Acenta önü, 23:10 Girne Yunuslar Mavi Kule, 23:15 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 23:20 Girne Mc Donald’s Karşısı, 23:40 Üçyol Pizza Pizza önü, 23:45 Susuz Dede Durağı, 23:50 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önü, 00:10 Bornova Ege Ün. Hastanesi önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Akhisar ve Susurluk’ta vereceğimiz molalarımızın ardından, sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste yaptıktan sonra, Batı Karadeniz’in en yüksek zirvelerinden birisi olan ve Kayak pistlerinin yanındaki, muhteşem köknar ağaçlarının ayrı bir hava kattığı, Kartalkaya Kayak merkezindeki serbest zamanımızda, kayak ve snowboard yapabilir, kartopu oynayabilir ve şömine başında kahve içmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama Bolu’daki otelimizde. 4*Karpalas Hotel City Hotel 


2. Gün:

Sabah Kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra Sapanca Gölü’nün kıyısında sabah kahvelerimizi içiyor ve Kartepe’ye doğru gidiyoruz. Kocaeli ve Sapanca çevresinin en yüksek tepesi olan Kartepe, 1150 metre ile 1640 metre rakımları arasında bulunuyor. Hava şartlarına göre kayak yapabilir, köy kızakları ile kayabilir veya rehberimiz eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. Kartepe gezimizin ardından, Bursa’ya hareket ediyoruz. Bursa’da panoramik şehir turumuzun ardından, termal otelimizin imkanlarından yararlanmak ve kayak yorgunluğumuzu atmak üzere termal özellikleri olan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 5*Kervansaray Termal Hotel 


3. Gün:

Sabah Kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra Türkiye’nin en eski ve en güzel kayak merkezi olan Uludağ’a çıkıyoruz. Uludağ 2543 metre yükseltisi ile Batı Anadolu’nun en yüksek dağıdır. Bursa’nın sırtını yasladığı Uludağ’da verilen serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz kayak ve snowboard yapabilir, telesiyej ile zirveye çıkabilirsiniz. Uludağ’daki serbest zaman sonrasında, rotamızı Roma zamanında bir balıkçı köyü olarak Apollonia ismi ile bilinen, Bizans İmparatorluğu zamanında, Hristiyanlığın İznik’ten (Nicea) sonraki en önemli merkezlerinden birisi olan, Gölyazı Köyü’ne çeviriyoruz. Rehberimizin köy hakkındaki bilgileri eşliğinde, Anıt Çınar Ağacı’nı ve eski şehir surlarını görmek için Gölyazı içinde küçük bir yürüyüş yaparak turumuzu tamamlıyoruz. Dönüş yolculuğumuzda Susurluk-Akhisar yolu üzerinden devam ederek İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCAN Tur programında buluşmak üzere, geride güzel anılar bırakarak vedalaşıyoruz.

 

OTELE DAİR BİLGİLER:

Karpalas City Hotel & Spa

*SPA merkezi genel kullanım alanları (Türk Hamamı, sauna , yüzme havuzu , buhar odası) ücretsiz, masaj ve kese-köpük servisi ücretlidir.

*Karpalas City Hotel & Spa’da kullanılan bütün ürünler antibakteriyel özellikte tercih edilmiştir.

*Otel, 1800’lü yılların saray mutfağı lezzetleri ile Osmanlı Mutfağının Bolu ile özdeşleşen tatlarını, farklı bir şekilde harmanlayarak misafirlerinin damak tadına sunuyor.

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • Hotelde 2 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • Oteldeki ücretsiz aktiviteler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Kayak takım ücretleri
 • Telesiyej Ücreti
 • Oteldeki ücretli aktiviteler (masaj, vb.)
 • Milli park giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (00:10)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (22:45)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (22:50)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (23:00)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (23:10)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (23:15)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (23:20)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (23:20)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (23:30)
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (23:40)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlığınızı da gezi süresince Demirhayat AŞ.

sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


KARTALKAYA & KARTEPE & ULUDAĞ TURU Hakkındaki DüşüncelerinizKişi/Gece

Konaklama

2 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜSLE

Gezilecek Yerler

KARTALKAYA-KARTEPE-ULUDAĞ

Kalkış

Akşam saat 22:45’da Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 22:50 Bostanlı İskelesi önü, 23:00 Karşıyaka Escan Tur Acenta önü, 23:10 Girne Yunuslar Mavi Kule, 23:15 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 23:20 Girne Mc Donald’s Karşısı, 23:40 Üçyol Pizza Pizza önü, 23:45 Susuz Dede Durağı, 23:50 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önü, 00:10 Bornova Ege Ün. Hastanesi önünden

Telefon

0 232 3646402