İSTANBUL`UN SOSYETE PAZARLARI

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

İSTANBULUN SOSYETE PAZARLARI

ORTAKÖY-EMİNÖNÜ-BOĞAZ TURU-YEŞİLKÖY-MISIR ÇARŞISI

GALATA KULESİ-BEYOĞLU

4*Hilton Garden Inn Hotel

 

13-15 Kasım / 2 Gece 2 Gün

Tur Programı

1. Gün:

Akşam saat 22:00’da Mavişehir Mavibahçe önü, 22:10 Bostanlı İskele önü, 22:20 Karşıyaka Acenta önü, 22:25’da Girne Yunuslar, 22:30 Girne Tatilbudur önü, 22:35 Girne Hale Pastanesi, 22:45 Alsancak Lozan, 23:00 Üçyol Pizza Pizza, 23:10 Susuz Dede, 23:15 Üçkuyular Opet, 23:30 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra, yolculuğumuza başlıyoruz.  Yolda gerekli molaların ardından kahvaltı için Ortaköy’e gidiyoruz ve Boğaz’ın Avrupa yakasında Boğaz Köprüsü ve Ortaköy Camii’nin gölgesinde çaylarımızı yudumluyor ve kahvaltımızı yapıyoruz. Verdiğimiz serbest zamanın ardından tekrar aracımıza binip, Eminönü’ne gidiyoruz. Ardından tarihi EMİNÖNÜ meydanından tekne ile BOĞAZ TURU’na (ekstra) çıkıyoruz. Rehberimiz eşliğinde tarihin eskitemediği yalılar ve İstanbul Boğazı’nın özellikleri hakkında gerekli bilgilerimizi alıyoruz ve Boğaz turunun sonunda EMİNÖNÜ’ne tekrar dönüyoruz. İstanbul’a gelip Haliç’in kıyısında bulunan teknelerden balık ekmek yemeden olmaz deyip öğle yemeğinde ekmek arası balıklarımızı yiyoruz, ardından doğruca Yeşilköy’e gidiyoruz uçsuz bucaksız olan ve her türlü ürünü ucuza bulabileceğimiz Yeşilköy pazarında alışverişlerimizi yaptıktan sonra, bu kez akşam yemeğini almak üzere otelimize gidiyoruz. Dileyenler ile otelde aldığımız akşam yemeğinden sonra belirlenen saatte lobide buluşuyoruz ve eğlencenin zirvesini yaşamak için Kumkapı’ya gidiyoruz (ekstra) Kumkapı eğlencesi sonrasında konaklamak üzere otelimize dönüyoruz.


2. Gün:

Otelde aldığımız açık büfe kahvaltıdan sonra İstanbul’un en eski Kapalıçarşılarından biri olan ve aktarları ile meşhur olan MISIR ÇARŞISI’na gidiyoruz. 17. yüzyıldan kalma “Valide Çarşısı “olarak da anılan ve rivayete göre Mısır’dan alınan vergilerle inşa edilen tarihi çarşıda alışverişimizi tamamladıktan sonra bu kez Haliç’in” Pera” olarak adlandırılan karşı tarafına geçiyoruz ve bu kez yolumuz Galata Kulesi’ne düşüyor. Galata Kulesi’ni gezdikten sonra yürüyerek Beyoğlu’na gidiyoruz, meşhur kokoreççiler sokağında dilersek kokoreç dilersek midye ya da damağımıza uygun lezzetlerin tadına bakıp, meşhur Beyoğlu çikolatası alıp, tarihi İnci pastanesinde profiterol yedikten ve alışverişlerimize de tamamladıktan sonra dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Boğaz Köprüsü’nden geçerek Avrupa yakasını terk edip Asya yakasına oradan da gerekli molalarımızı vererek İzmir’e dönüyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur yol ikramları

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Kumkapı Eğlencesi (80 TL)

*Tekne ile Boğaz turu (35 TL)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  * 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

  * Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  *Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

  *Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

  *Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menüdür.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  İSTANBUL`UN SOSYETE PAZARLARI Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu:

  Kişi/Gece

  Konaklama

  OTELDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

  Ulaşım

  OTOBÜS İLE

  Gezilecek Yerler

  KADIKÖY-KIZ KULESİ-YEŞİLKÖY-EMİNÖNÜ-BOĞAZ TURU

  Kalkış

  Akşam Saat 22:30 Karşıyaka Escan Tur Acenta önü, 22:40 Bostanlı İskelesi Karşısı,22:50 Girne Caddesi, 23:15 Üçyol, 23:30 Üçkuyular Opet, 23:50 Bornova E.Ü.H önünden

  Telefon

  0 232 3646402