BURSA ULUDAĞ TURU 5*ALMİRA TERMAL HOTEL SPA

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BURSA-ULUDAĞ TURU

Ulu Camii-Osmangazi Heykeli-Kozahan- Orhangazi Camii-Saat Kulesi

Uludağ’da Kayak, Snowboard, Telesiyej, Dağ Motoru, Kızak İmkanı

 

CUMALIKIZIK & GÖLYAZI FARKI İLE

5*ALMİRA THERMAL & SPA HOTEL FARKI

7.Tur:23-24 Şubat  8.Tur:02-03 Mart  9.Tur:09-10 Mart

1 Gece - 2 Gün

Tur Programı

1. Gün:

Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı iskele önü,06:00 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 06:05 Girne Yunuslar Mavikule, 06:10 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü,06:15 Girne MC Donald's karşısı, 06:30 Üçyol Pizza Pizza önü, 06:40 Susuz Dede Durak, 06:50 Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önü, 07:10 Bornova E.Ü.H önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Akhisar–Susurluk‘ta vereceğimiz molalarımızın ardından, Türkiye’nin en önemli kış sporlarının merkezi olan Uludağ’a çıkıyoruz. 2543 metre yüksekliği ile Marmara Bölgesi’nin en yüksek dağı olan Uludağ’ın güzelliklerinden faydalanmak üzere Escantur rehberinin vereceği bilgiler sonrasında alacağımız serbest zamanda kayak ve snowboard yapabilir, telesiyej ile zirveye çıkabilirsiniz. Uludağ’daki serbest zaman sonrasında Bursa şehir merkezine otelimize dönüş için yola çıkıyoruz.  Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.5*Almira Thermal & Spa Hotel.


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra, Bursa gezimize başlıyoruz. Bursa’da öncelikli olarak Cumalıkızık Köyü’ne gidiyoruz ve köyün tarihi sokaklarında gezip fotoğraflar çekiyoruz. Cumalıkızık Köyü’nden sonra, Bursa’ya dönüp, Osmangazi meydanında bulunan Osmangazi heykelini ve şehrin simgelerinden birisi olan Zafer Plazayı panoramik olarak görüyoruz. Bursa’da ilk gezi durağımız İslam tarihinin en önemli 5 camisinden birisi olan Ulu Camii oluyor. Osmanlı’nın yüzüncü kuruluş yıldönümü anısına yapılmış olan bu Şaheser yapıyı rehberimizin eşliğinde gezerek bilgi ediniyoruz, buradaki gezimizin ardından, Şehrin en önemli yapılarından biri olan Orhangazi Camisi’ni görüyoruz gezimize devam ederken vereceğimiz serbest zamanında Anadolu’nun en eski İpek pazarlarından biri olan Kozahan ve iç Kozahan ziyaretini gerçekleştiriyoruz, vereceğimiz zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz eski han etrafında bulunan Hacı İvaz Paşa Çarşısı ve tekstil pazarını gezebilirler. Bursa kestane şekercisinde vereceğimiz alışveriş molası sonrası aracımızla Tophane’ye çıkıyoruz eski bir Bizans Kalesi olan Bursa Kalesi içerisinde Osmanlı’nın kurucusu Osman Gazi’nin mezarını Bursa Fatih’i Orhan Gazi’nin mezarını Osmanlı’ya tanıklık etmiş asırlık Anıt ağaçları Mehmet Akif Ersoy’un İstiklal harbi için yazdığı Bülbül şiirini Abdülhamit Han döneminde yapılmış olan Saat Kulesi’ni Bursa panoramik şehir manzarasını İstiklal Savaşı şehitliğini ziyaret ederek Bursa şehir gezimizi sonlandırıyoruz. Dönüş yolunda Gölyazı Köyü’ne uğruyoruz. Gölyazı Ulubat Gölü’nün ortasında Roma döneminden günümüze kadar gelen bir balıkçı köyüdür. Köyün girişindeki Ağlayan Çınarı görüp hikayesini dinledikten sonra köy içinde serbest zaman alıyoruz. Serbest zaman sonrası İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molaların ardından İzmir’e ulaşıyoruz ve bir sonraki Escantur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

ALMİRA THERMAL HOTEL&SPA 5*

*Otelde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak sunulmaktadır.

*Termal Yüzme Havuzu mevcuttur.

*Kapalı Yüzme Havuz termal su sıcaklığı 38°- 40°C arasındadır.

*Haftanın her günü 07:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

*22:00 & 23:00 saatleri arasında sadece kadınlara hizmet verilmektedir.

*Termal su içme kürleri kullanımına uygun değildir.

*0-14 yaş arası çocuklara ebeveynleri ile birlikte spa hizmeti verilmektedir.

 

Termal Suyun Faydaları: Romatizmal, Ortopedik ve Nörolojik Rahatsızlıklar, Deri Hastalıkları, Beyin (Selebral) Damar Hastalıkları, Nefrolojik Hastalıklar, İltihaplanmalar, Kireçlenmeler, kas ağrıları ve siyatik, Solunum sistemi hastalıkları

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • Seçilen otellerde 1 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • Oteldeki ücretsiz aktiviteler Türk Hamamı,Sauna vb.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Kayak takım ücretleri
 • Telesiyej ücreti
 • Oteldeki ücretli aktiviteler (masaj, vb.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (05:45)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (05:50)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (05:55)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (06:00)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (06:05)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (06:10)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (06:30)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (06:40)
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (06:45)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (07:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir. Sağlığınızı da gezi süresince HDI SİGORTA AŞ. sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


BURSA ULUDAĞ TURU 5*ALMİRA TERMAL HOTEL SPA Hakkındaki DüşüncelerinizKişi/Gece

Konaklama

YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜSLE

Gezilecek Yerler

ULUDAĞ-BURSA-ULU CAMİİ-KOZAHAN

Kalkış

Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı iskele önü,06:00 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 06:05 Girne Yunuslar Maviköşe, 06:10 Girne Tatilbudur önü,06:15 Girne Hale Pastanesi önü, 06:30 Üçyol Pizza Pizza önü, 06:40 Susuz Dede Durak, 06:50 Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önü, 07:10 Bornova E.Ü.H önünden

Telefon

0 232 3646402