BOZBURUN TURU BAYRAMA ÖZEL Tur Programı

BOZBURUN TURU

GÖKOVA-TURGUT ŞELALESİ-BOZBURUN TEKNE TURU FARKI İLE !

BOZBURUN BUTİK DEFNE LORİNA HOTEL KONAKLAMA FARKI İLE

 ‘’Orada bir köy var uzakta ‘’

Tepelerin arasında sıkışmış, müthiş güzel bakir koylarıyla, Dünya üzerinde şehirden, dumandan, gürültüden uzak, Dokusunu ve özgünlüğünü koruyabilmiş cennetten kopmuş bir yere geldiğimizin farkındalığıyla ‘’neden daha önce buraya gelmedik ki’’ sorusunu sormaktan kendimizi alıkoyamıyoruz.

16-18 Ağustos / 2 Gece 3 Gün

Kalkış Yerleri: Sabah saat 06:15’da Mavişehir Mavibahçe önü, 06:20 Bostanlı İskele, 06:30 Karşıyaka Acenta önü, 06:35’de Girne Yunuslar Mavi Kule Önü, 06:40 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 06:45 Girne Mc Donald’s karşısı, 07:00 Bornova E.Ü.H Önü, 07:15 Üçyol Pizza Pizza, 07:25 Susuz Dede, 07:30’da Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önünden
PROGRAM
1. Gün:

Sabah saat 06:15’da Mavişehir Mavibahçe önü, 06:20 Bostanlı İskele, 06:30 Karşıyaka Acenta önü, 06:35’de Girne Yunuslar Mavi Kule Önü, 06:40 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 06:45 Girne Mc Donald’s karşısı, 07:00 Bornova E.Ü.H Önü, 07:15 Üçyol Pizza Pizza, 07:25 Susuz Dede, 07:30’da Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önünden konuklarımızı aldıktan sonra turumuza başlıyoruz. Aydın -Çine Baraj Gölü kenarından geçerek, Gökova Körfezini Sakar Dağı’ndan panoramik olarak görerek  yavaş, yavaş aşağıya iniyoruz. Gökova Körfezi boyunca  endemik sığla ağaçları ve okaliptüs ağaçları arasından geçerek, Marmarise doğru hareket ediyoruz. Marmaris–Hisarönü sapağından,Turgut Şelalesine doğru yol alıyoruz. Cennetten bir köşe olan Sığla ağaçları arasına gizlenmiş şelaleyi geziyoruz, öğle yemeğimizi şelalenin girişindeki mekanlarda gözleme, ayran, çay olarak alabiliriz  .Turgut Şelalesi’in de ki gezimizin ardından Bozburun’a gidiyor, denize sıfır olan otelimize yerleşiyoruz. Otelin önündeki  plajda deniz keyfimizi yapıyoruz.  Akşam yemeğimiz (set menü)ve konaklama  Bozburun’ da ki otelimizde. Defne Lorina Hotel2. Gün:

Sabah kahvaltımızın ardından arzu eden konuklarımızla otelimizin önünden özel tekne ile Bozburun –Söğüt güzergahında belleklerimizde iz bırakacak oğle yemekli tam gün tekne turuna çıkıyoruz.(akvaryum,üç taşlar,ada boğazı yüzme molası duraklarımız) Tekne turuna gelmek istemeyen misafirlerimiz otelimizin önündeki plajdan denize girebilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Defne Lorina Hotel3. Gün:

Sabah kahvaltımızın ardından, otelimizin önündeki plajdan deniz keyfimizi yapıyoruz rehberimizin belirlediği saatte  tur otobüsümüze geçip  Selimiye’ye ulaşıyoruz(Selimiye, antik çağda Hydas, sonra Losta daha sonra güneşin batışıyla ilgili olarak Kızılköy ismini almış) sahilinde yürüyüş yapıyoruz serbest zamanımızda ünlü keçi peynirli Losta tatlısını deneyebiliriz,keyifli geçen zamanımız sonrası Orhaniye Kızkumuna geçiyoruz rehberimizden öyküsünü dinliyor fotoğraf molası veriyoruz buradan sakin şehir( cittaslow) seçilen  Akyaka’ya geçiyoruz dünyada az bulunan nitelikte bir doğa harikası olan Kadın Azmağı’nda arzu eden konuklarımızla tekne turu yapıyoruz,  Akyaka’daki serbest zamanımız sonrası keyifle geçen üç günün sonunda artık dönüş zamanıdır diyoruz. Yolda vereceğimiz molalarımızın sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki Escan Tur’da buluşmak üzere vedalaşıyoruz ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • Hotelde 2 gece konaklama
 • Otelde yarım pansiyon konaklama
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Bozburun tekne turu


Notlar

İptal Şartları

Yalı caddesi No:148 Karşıyaka/izmir
0 232 3646402


Bu çıktı 23.01.2020 10:43 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.