BATI AKDENİZ

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BATI AKDENİZ

 

GÖKOVA-FETHİYE-SAKLIKENT-KALKAN-KAŞ-ANTALYA-ALANYA-DİM ÇAYI KURŞUNLU ŞELALESİ-DÜDEN ŞELALESİ-EĞİRDİR GÖLÜ-ISPARTA

EĞİRDİR GÖLÜ VE DİM ÇAYI FARKI İLE !

1 Gece Fethiye, 2 Gece Antalya Konaklama Farkı ile

05-08 Ekim / 3 Gece 4 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

Sabah saat 06:15’de Mavişehir Mavibahçe 06:20 Bostanlı İskele, 06:25 Karşıyaka Escantur Acenta Önü, 06:30’de Girne Yunuslar, 06:35 Girne Tatilbudur, 06:40 Girne Hale Pastanesi, 06:50’da Bornova Ege Üniversite Hastanesi Önü, 07:00’de Alsancak Lozan,07:10 Üçyol Pizza Pizza, 07:15 Susuz Dede, 07:20’de Üçkuyular Opet‘den  konuklarımızı aldıktan sonra, Fethiye’ye hareket ediyoruz.

Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra, Çine yolu üzerinden Gökova’ya ulaşıyoruz. Gökova’da; Akyaka Koyu’na gidiyoruz ve tatlı su ile deniz suyunun kesiştiği noktada Azmak Başı deresinde kısa bir tekne turu yapıyoruz. Tekne turumuzun sonrasında yolculuğumuza,Rehberimizin vereceği bilgiler eşliğinde devam ediyoruz. Öğle yemeğimiz için yolda vereceğimiz molanın sonrasında, Fethiye'ye ulaşıyoruz. otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otelimizden ayrılıp, Saklıkent’e gidiyoruz. Buz gibi suların Ovaya ulaştığı noktada 17 km.’lik kanyonun içlerine kısa ve zevkli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrıldıktan sonra Kalkan’a hareket ediyoruz ve kısa bir yolculuk sonrasında Kalkan’a ulaşıyoruz. Limanda kısa bir yürüyüş sonrası Kaputaş Koyu’nun eşsiz manzarasını fotoğraflıyoruz ve Demre’ye hareket ediyoruz. Öğle yemeği için Demre’de vereceğimiz serbest zaman sonrasında Limanda bizi bekleyen teknelerimiz ile Batık şehir Kekova’ya doğru yol alıyoruz. Kekova Adası'nın karşısında, Kale Köyü ve Ceneviz Kalesi bulunan Simena, denizin içindeki lahit mezarların görülmesi ve alınacak yüzme molasının ardından, Meis Adası’na kuş uçumu mesafedeki Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş‘ta akşam çaylarımızı yudumladıktan sonra Antalya’ya doğru hareket ediyoruz ve Antalya’da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile Akşam yemeği sonrasında Rehberimiz eşliğinde Antalya şehir merkezine gidiyoruz. Merkezdeki Yivli minaresi ve Kaleiçi göreceğimiz yerler arasında. Serbest zamanın sonrasında Otelimize geri dönüyoruz. 4*BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL http://www.khanhotel.com/


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Türkiye’nin en uzun sahillerine sahip olan ALANYA’ya doğru hareket ediyoruz. Alanya’daki Astım hastalığı tedavisinde kullanılan Damlataş Mağarası ziyaretimiz sonrasında Kızılkule‘yi görüyoruz. Rehberimizden bilgilerimizi aldıktan sonra, Dim Çayı’na geçiyoruz. Dim Çayı’nın ortasındaki tesiste öğle yemeğimizi alıyoruz ve Dim Çayı’ndaki yüzme molamız sonrasında Antalya‘ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Manavgat ilçesindeki Manavgat Şelalesinde bol, bol fotoğraflarımızı çektikten sonra, akşam üzeri otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 4*BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL http://www.khanhotel.com/


4. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz ve iç içe geçmiş şelaleleri ile doyumsuz bir görsel güzelliğe sahip Kurşunlu Şelalesi‘ne gidiyoruz. Kurşunlu şelalesinde fotoğraflarımızı çektikten sonra başka bir doğa harikası olan Düden Şelalesi‘ne geçiyoruz. Düden Şelalesi hakkındaki bilgilerimizi rehberimiz eşliğinde aldıktan sonra Eğridir Gölü’ne doğru geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergahımızda Karacaören Barajı’nı seyredip, Eğirdir‘e ulaşıyoruz. Mavi ile yeşil arasında, suların dans ettiği Eğirdir Gölü kenarındaki tesislerde öğle yemeğimiz için serbest zaman alıyoruz. Dündar bey Medresesi, Eski Eğirdir evleri ve Kale gezilerinin sonrasında Güller şehri ISPARTA‘ya hareket ediyoruz. Isparta Şehir merkezindeki yapacağımız Panoramik Şehir turunun sonunda, Gül reçeli, Gül suyu, Gül kremi alışverişlerimizi yapmak üzere serbest zaman alıyoruz. Serbest zamanın sonrasında İzmir‘e doğru geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molaların sonrasında Denizli-Aydın üzerindenİzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCANTUR’da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 3 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (3) Akşam Yemeği (3)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur yol ikramları

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Tekne Turları ( Gökova Tekne Turu- Kekova Tekne turu)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (05:45)
  • ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (07:20)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentemiz sorumlu değildir.

*07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

*Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

*Acente zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acente sorumlu tutulamaz.

*Müze kart almanız önerilir. TÜRSAB İZMİR ofisinden 40 TL karşılığında temin edebilirsiniz.18 yaş altı Çocuklar, 65 Yaş ve üstü TC vatandaşları, Gaziler, Şehit ve Gazilerin eş ve çocukları Müzelere Ücretsiz girme Hakkına sahiptir.

*Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


BATI AKDENİZ Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Kişi/Gece

0.00

Konaklama

3 GECE OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜSLE

Gezilecek Yerler

GÖKOVA-FETHİYE-SAKLIKENT-KALKAN-KAŞ-ANTALYA-ALANYA-DİM ÇAYI

Kalkış

Sabah saat 06:15’de Mavişehir Mavibahçe 06:20 Bostanlı İskele, 06:25 Karşıyaka Escantur Acenta Önü, 06:30’de Girne Yunuslar, 06:35 Girne Tatilbudur, 06:40 Girne Hale Pastanesi, 06:50’da Bornova Ege Üniversite Hastanesi Önü, 07:00’de Alsancak Lozan,07:10 Üçyol Pizza Pizza, 07:15 Susuz Dede, 07:20’de Üçkuyular Opet‘den

Telefon

0 232 3646402