Sırala
Filtrele
Sonuçları Filtrele
Uygula
0 tur bulundu
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula

Bursa Uludağ Turları, Escantur ile İzmir çıkışlı yapılmaktadır. 1 gece 2 gün, 2 gece 3 gün, 3 gece 3 gün konaklamalı, 2024 özel uygun fiyatlarla sizleri bekliyor!

3`Lü Kar Keyfi Abant Kartepe Ormanya Uludağ Turu:  Maşukiye - Sapanca Gölü - Kartepe - Abant Gölü - Uludağ bölgelerini kapsamaktadır. İzmir çıkışlı otobüslü turumuz 2 gece 2 gün sürecektir. 1 Gece Hilton By Hampton Bolu Otel konaklama dahil 2024 fiyatı 2.999 TL olarak belirlenmiştir.

İkinci Uludağ turumuz: Cumalıkızık - Ulu Camii - Uludağ - Gölyazı Kasabası gibi bölgeleri kapsayacaktır. 1 gece 2 gün sürecek olan turumuzda 5 yıldızlı Kervansaray Termal Conventıon Center & Spa konaklama dahil 2024 fiyatı 2.999 TL olarak belirlenmiştir.

Üçüncü Bursa Uludağ turumuz:  Ulu Camii - Kozahan - Uludağ - Cumalıkızık - Gölyazı bölgelerini kapsayacaktır. 2 gece 5 yıldızlı Kervansaray Termal Conventıon Center & Spa konaklama dahil 2024 fiyatı 4.999 TL olarak belirlenmiştir.

4`Lü Kar Keyfi Abant Kartalkaya Kartepe Ormanya Uludağ Turu:  Abant Gölü - Kartalkaya - Ormanya Hobbit Evleri - Uludağ bölgelerini kapsayacaktır. 3 gece 3 gün sürecek olan bu Uludağ turumuzda: 1 Gece Hilton By Hampton Bolu Hotel, 1 Gece 5 yıldız Kervansaray Termal Conventıon Spa otelde konaklama dahil 2024 fiyatı 5.499 TL olarak belirlenmiştir.

Bursa Uludağ turlarımız şu an için 4 paket olarak hazırlanmıştır. İlerleyen tarihlerde 2024 tur paketleri uygun fiyatlarla listemize dahil edilecektir.

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!