• DUBAİ TURU 3 GECE
 • DUBAİ TURU 3 GECE
 • DUBAİ TURU 3 GECE
 • DUBAİ TURU 3 GECE
 • DUBAİ TURU 3 GECE
 • DUBAİ TURU 3 GECE
DUBAİ TURU 3 GECE
 • Konaklama 3 Gece Hotel Konaklama İmkanı
 • Gezilecek Yerler Sheikh Sarayı - Fountain Show Dubai Safari Park - Çöl Safari Turu
 • Telefon 0232 364 64 02
 • SİZİ ARAYALIM Tur Programını Yazdır

DUBAİ TURU 3 GECE Hakkında Genel Bilgiler

İZMİR’DEN DİREKT HAREKET

2023 & 2024 DÖNEMİ

DUBAİ & ABU DHABİ TURU

Dubai Eski Çarşılar Turu Dahil!

Abu Dhabi & Sheikh Zayeed Camii Turu Dahil !

SunExpress Hava Yolları ile

02,09,16,23 Şubat & 01,08,15,22 Mart Hareket

3 Gece Konaklama

Tur Programı

1. Gün:

 İZMİR-ABU DHABI – DUBAI

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde SunExpress Hava Yolları kontuarı önünde gidişten 3 saat önce buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından SuxExpress Hava Yollarının XQ854 tarifeli seferi ile 22.00’de Abu Dhabi’ye hareket. Yerel saati ile 03.35’de Abu Dhabi havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen aracımız ile Dubai’ye transfer. 

2. Gün:

ABU DHABI – DUBAI

Dubai’ye varışımızla birlikte Dubai Eski Çarşılar ve Dubai şehir turumuz başlıyor. Arabalara binerek başlayacağımız bu turumuzda Tekstil Pazarı, Altın Pazarı, Antik Kapalı Çarşı, elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşıları, Sheikh Palace, Emirates Tower, Gökdelenler Caddesi, Dünya’nın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arab, Jumeriah Bölgesi ve Palmiye adasını görülecek yerler arasındadır. Gezinin ardından otelimize transfer. Otelde kısa bir dinlenmenin ardından akşam dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne Dhow Cruise (Marina) turunakatılabilirler.(85 Euro) Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşayacağımız keyifli gemi yolculuğunun ardından otelimize transfer.Geceleme otelde.

3. Gün:

DUBAI

Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Miracle Garden& Dubai Frame & Outlet Center turuna katılabilirler. (85 Euro) Yaklaşık 18 dönümlük arazi içinde 45 milyon çiçeği bir arada barından Dünyanın en büyük bahçesinde, kendinizi masal bahçesinde gibi hissedeceksiniz. Bahçenin en şasırtıcı yönlendirinden bir tanesi ziyaretçilerin her ziyaretinde farklı bir deneyim yaşamalarını sağlamak için her mevsim çiçek tasarımlarının değiştirilmesidir. Bu farklı deneyimin ardından 150 metre yüksekliğinde,93 metre genişliğinde devasa bir resim çerçevesi düşünün? Gezegendeki en büyük resim çerçevesi olarak tanımlanan Dubai Frame’da Dubai’ye çok farklı bir çerçeveden bakacağınıza emin olabilirsiniz. Vereceğimiz fotoğraf molasından sonra Dubai’nin en büyük outletlerinden biri olan Dubai Outlet Center’a geçiyoruz. Dubai Outlet turumuzun ardından katılmak isteyen misafirlerimizle ekstra olarak Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show) turuna katılabilirler. (30 Euro) – (Fiyata Burj Khalifa giriş ücreti dâhil değildir.) Turumuz Dünya’nın en büyük mimarisi olan Burj Khalifa. Ülkemizdeki yada diğer ülkelerdeki binaların yüksek olduğunumu düşüyorsunuz ? Bizce Burj Khalifayı gördükten sonra fikriniz değişecektir. Tasarımında çöl çiçeği Hymenocalis’ten esinlenen bu muhteşem mimari eser Dünya’nın en yüksek binası olma ünvanına sahiptir. Bu muhteşem mimarinin 124.katına kadar çıkıp muhteşem Dubai manzarsını birkez de buradan izlemenizi kesinlikle öneririz. Turumuzda 3. Durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall. Dubai Mall’de mola verdikten sonra otelimize transfer. Geceleme otelde.

4. Gün:

DUBAI

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman.  Saat 14.30 hareketle dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. (85 Euro) 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.

5. Gün:

DUBAİ – ABU DHABİ - İZMİR

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii turumuz başlıyor. Turumuza dünyanın en büyük 4. camisi olan Sheikh Zayed Camii ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Ferrari World & Warner Bros tema parkı turumuza katılabilir.(190 Euro) (Tur Ücretine Ferrari World ve Warner Bros giriş bileti dâhildir) Abu Dhabinin eğlence merkezi olarak bilinen Yas Island ziyaretimizde ilk olarak Yas Mall’ü göreceğiz. Ardından Dünyanın en ünlü tematik parklarından olan Ferrari World ve Warner Bros’un içerisinde unutulmaz anlar yaşayacağız.Bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuzun ardından akşam yemeği için serbest zaman. Daha sonra havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Sun Express hava yollarının XQ 855 sefer sayılı uçuşu saat 04.40’da İzmir’e hareket. Yerel saat ile 08.45’de İzmir’e varışın ardından turumuz sona eriyor.

 

Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 285 Euro yerine 255 Euro

Çöl Çiçeği Burj Khalifa & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show) (30 Euro) + Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise Marina) (85 Euro) + Akşam Yemekli Çöl Safari (85 Euro) +Miracle Garden+ Dubai Frame &Outlet Center (85 Euro) : 285Euro yerine 255 Euro

Önemli Bilgilendirme!!!

Diğer otel seçeneklerimizi ofisimizden öğrenebilirsiniz...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • SunExpress Hava Yolları ile İzmir (ADB) – Abu Dhabi (AUH) – İzmir (ADB) arası uçak bileti
 • Havalimanı Vergileri
 • Alan – otel – alan transferleri
 • Seçilecek kategori otelde 3 Gece Oda – Kahvaltı Konaklama,
 • Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Turu,
 • Dubai Şehir Turu ve Dubai Eski Çarşılar Turu
 • Türkçe Rehberlik hizmetleri,
 •  Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu – 150 TL
 • Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler
 • Dubai Vize Ücreti 115 Euro
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Yemeklerde Alınacak İçecekler
 • Kişisel Harcamalar
 • Şehir Konaklama Vergisi (BAE 31 Mart 2014 ‘ten itibaren gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafirler tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. 2 ve 3 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 10 AED (Yaklaşık 3 USD) – 4 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 15 AED (Yaklaşık 4 USD) – 5 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 20 AED (Yaklaşık 5 USD)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ADNAN MENDERES DIŞHATLAR TERMİNALİ SUNEXPRESS KONTUARI ÖNÜ (19:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Fiyatları
Daha Fazla

Vize Bilgileri

Dubai vizesi için gerekli evraklar aşağıda sıralandığı gibidir.

 • Renkli olarak taratılmış olan Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
 • Seyahat bitiş tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliği bulunan renkli olarak taratılmış Pasaport,
 • Seyahat amacına uygunluk gösteren vize türüne ait ücretin yatırıldığını ibraz eden banka dekontu,
 • Renkli olarak taratılmış T.C. Oturum İzni Belgesi (yabancı pasaport sahibi kişilerden talep edilmektedir.)

 

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!