ILGAZ DAĞI & KARTALKAYA & ULUDAĞ TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

ILGAZ DAĞI- KARTALKAYA-ULUDAĞ TURU

Uludağ-Kartalkaya-Ilgaz Dağı-Kastamonu-Ankara-Anıtkabir

5*KERVANSARAY TERMAL HOTEL & 4*KARPALAS CİTY HOTEL & 4* MÜTEVELLİ HOTEL KONAKLAMA FARKI

1.Tur:31 Ocak 03 Şubat (Sömesrt)   2.Tur:14-17 Şubat

3 Gece 4 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı iskele önü,06:00 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 06:05 Girne Yunuslar Mavikule, 06:10 Girne Mevlana camii otobüs durağı önü,06:15 Girne MC Donald’s karşısı, 06:30 Üçyol Pizza Pizza önü, 06:40 Susuz Dede Durak, 06:50 Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önü, 07:10 Bornova E.Ü.H önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Akhisar ve Susurluk‘ta vereceğimiz molalarımızın ardından, Türkiye’nin en eski ve en güzel kayak merkezi olan Uludağ’a çıkıyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Kayak ve Snowboard yapabilir, Telesiyej ile zirveye çıkabilir. Uludağ’daki serbest zaman sonrasında Bursa’da bulunan otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 5*Kervansaray Termal Hotel 


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra Batı Karadeniz’in en yüksek zirvelerinden birisi olan ve Kayak pistlerinin yanındaki muhteşem göknar ağaçlarının ayrı bir hava kattığı, Kartalkaya Kayak merkezine hareket ediyoruz. Burada geçireceğiniz serbest zamanda Kayak ve Snowboard yapabilir, Kartopu oynayabilir ve şömine başında sahlep içmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Ardından kısa bir yolculuk yaparak Bolu merkeze devam ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Bolu’daki otelimizde. 4*Karpalas City Hotel


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe kahvaltının ardından rotamızı Kastamonu’ya çeviriyor ve bu kez Batı Karadeniz’in en yüksek Dağ kütlesi ve turumuzun 3. Zirvesi olan Ilgaz Dağları Milli Parkı’na çıkıyoruz. Diğer zirvelerden farklı olarak, daha bakir kalmayı başarabilmiş bu kayak tesisinde, Karadeniz bitki örtüsünün de etkisiyle doğa tarafından büyülenmiş hissedeceksiniz. Burada geçireceğimiz serbest zamanın ardından Kastamonu merkeze dönüyor ve Kurtuluş Savaşı simgelerinden birisi olmayı başarabilmiş, Türk kadınının cesaretini ve vatan sevgisini en iyi şekilde anlatan Şerife Bacı’yı anmak için, onun anısına yaptırılan anıtı ziyaret ediyoruz. Ardından merkezde yer alan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Kastamonu 4*Mütevelli otel 


4. Gün:

Sabah otelimizde yapacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Kastamonu merkezde alışverişimizi yaparak ayrılıyoruz ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Karadeniz’in büyüleyen yollarından geçerek Ankara’ya varıyor ve Cumhuriyet’imizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e olan saygı ve şükranlarımızı bir kez daha sunmak için Anıtkabir’i ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin ardından öğle yemeğimizi lezzetli Ankara mutfağı seçenekleri ile aldıktan sonra Afyon – Uşak – İzmir karayolunu takip ederek İzmir’e varıyor ve bir sonraki Escan Tur gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • 4* Hotelde 3 gece konaklama
 • Otelde alınan sabah kahvaltısı (3) akşam yemeği (3)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • Oteldeki ücretsiz aktiviteler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Kayak takım ücretleri
 • Kızak ve kar motoru
 • Milli park giriş ücretleri
 • Oteldeki ücretli aktiviteler (masaj, vb.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (05:45)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (05:50)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (05:55)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (06:00)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (06:05)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (06:10)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (06:30)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (06:40)
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (06:45)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (07:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlığınızı da gezi süresince Demirhayat AŞ.

sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.

tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

 


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


ILGAZ DAĞI & KARTALKAYA & ULUDAĞ TURU Hakkındaki DüşüncelerinizKişi/Gece

Konaklama

3 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜSLE

Gezilecek Yerler

ULUDAĞ-KARTALKAYA-ILGAZ DAĞI-KASTAMONU

Kalkış

Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı iskele önü,06:00 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 06:05 Girne Yunuslar Mavikule, 06:10 Girne Mevlana camii otobüs durağı önü,06:15 Girne MC Donald’s karşısı, 06:30 Üçyol Pizza Pizza önü, 06:40 Susuz Dede Durak, 06:50 Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önü, 07:10 Bornova E.Ü.H önünden

Telefon

0 232 3646402