ANTALYA-OLYMPOS-GÖLLER YÖRESİ

Kişi/Gece

Konaklama

2 Gece 4*BEST WESTERN PLUS KHAN OTEL

Ulaşım

Yeni Model Otobüs

Gezilecek Yerler

Olympos Dağı-Düden Şelalesi-Kurşunlu Şelalesi-Side-Manavgat-Dim Çayı Eğirdir Gölü-Isparta

Kalkış

Akşam Saat 22:30 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 22:40 Bostanlı iskele önü, 23:50 Karşıyaka ESCANTUR ACENTA önü, 22:55 Girne Yunuslar Mavikule önü, 23:00 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 23:05 Girne MC Donald’s karşısı, 23:20 Bornova E.Ü.H önü, 23:30 Alsancak Escantur Acente önü, 23:40 Üçyol Pizza Pizza, 23:45 Susuz Dede Otobüs durağı, 23:55 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önünden

Telefon

Alsancak: 464 64 02 - Karşıyaka: 364 64 02

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ANTALYA GÖLLER YÖRESİ TURU

Olympos Dağı-Düden Şelalesi-Kurşunlu Şelalesi-Side-Manavgat-Dim Çayı Eğirdir Gölü-Isparta

DİMÇAYI FARKI İLE

4*BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL KONAKLAMA FARKI İLE

 

ESCANTUR'DA KADEMELİ FİYAT ARTIŞI YOKTUR !

TÜM KOLTUKLAR AYNI FİYATTIR !

 

  8.Tur:19-22 KASIM

3 Gece 3 Gün

Tur Programı

1. Gün:

Akşam Saat 22:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü,22:50 Bostanlı iskele önü,23:00 Karşıyaka ESCANTUR ACENTA önü, 23:05 Girne Yunuslar Mavikule önü, 23:10 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 23:15 Girne MC Donald`s karşısı, 23:30 Bornova E.Ü.H önü, 23:40 Üçyol Pizza Pizza, 23:45 Susuz Dede Otobüs durağı, 23:55 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önünden misafirlerimizi alıyoruz. Aydın, Denizli Karayolu üzerinden seyahatimize başlıyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molalarımızın ardından Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste alıyoruz ve Antalya`ya ulaşıyoruz. Gezimize Olympos Dağı ile başlıyoruz. Türkiye`nin denize en yakın, en yüksek dağına, mitolojik zirveye Teleferik ile çıkıyoruz ve 2365 metre yükseklikte sabah kahvelerimizi yudumluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz yürüyüş yapabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte zirveden ayrılıyor ve Teleferik ile tekrar aşağıya iniyoruz. Olympos Dağı gezimiz sonrasında Antalya`nın doğa harikası şelalelerini görmek üzere Düden Şelalesi`ne gidiyoruz. Düden Şelalesi`nde fotoğraflarımızı çekiyor ve sonrasında Antalya şehir merkezine geliyoruz. Kaleiçinde Yivli Minare`yi, Saat Kulesi`ni görüyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Antalya 4* Best Western Khan Hotel

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında simit fırınında serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Ulupınar Botanik Restaurant`da serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Güzergâh: İzmir: Antalya / 470 KM

Konaklama Oteli: 4* Best Western Khan Hotel


2. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan Aspendos`a doğru yola çıkıyoruz. Buradaki gezimizin ardından Side`ye doğru hareket ediyoruz. Burada Apollon ve Athena Tapınaklarını görüyoruz,Side Antik Kenti gezimizin sonrasında, Manavgat Şelale`sine gidiyoruz. Buradaki gezimiz ve öğle yemeğimizin ardından Alanya`ya doğru hareket ediyoruz. Astım hastalığı tedavisinde kullanılan Damlataş Mağarası`nı ve Kleopatra plajını gezdikten sonra, Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Antalya 4* Best Western Khan Hotel.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Manavgat`ta serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: 4* Best Western Khan Hotel


3. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Kurşunlu Şelalesi`ne geçiyoruz. Kurşunlu Şelalesi`nde rehberimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra Eğirdir Gölü kıyısında kahve molamızı veriyoruz ardından Isparta`ya hareket ediyoruz. Kent merkezine ulaştığımızda Isparta`ya gülü getiren kişi Gülcü İsmail Efendi Heykeli, Süleyman Demirel Heykeli ve meşhur Gül Heykelini görüp fotoğrafladıktan sonra alacağımız serbest zamanda Isparta`ya özgü meşhur Gül Suyu, Gül Lokumu, Gül Sabunu gibi alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişlerimiz sonrasında, Isparta merkezde öğle yemeği molamızı veriyor Gerekli molaların ardından İzmir`e ulaşıyor,  bir dahaki Escantur organizasyonunda  buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Hotelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Isparta`da serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Güzergâh: Antalya-Isparta- İzmir  / 530 KM


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • 4*Hotelde 2 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Olympos Dağı Teleferik ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (00:05)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (22:45)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (22:50)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (23:00)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (23:10)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (23:10)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (23:15)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (23:30)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (23:50)
 • SUSUZ DEDE DURAĞI (23:55)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur. 9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlığınızı da gezi süresince DEMİRHAYAT SİGORTA AŞ.

sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.

 

Yorumlar


ANTALYA-OLYMPOS-GÖLLER YÖRESİ Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?




İptal Şartları


Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON

Sayıyı yazın »