• ÖZEL DOĞU ANADOLU TURU
 • ÖZEL DOĞU ANADOLU TURU
 • ÖZEL DOĞU ANADOLU TURU
 • ÖZEL DOĞU ANADOLU TURU
ÖZEL DOĞU ANADOLU TURU
 • 19.999,00 TL
 • Konaklama Gaziantep (1)-Urfa(1)-Mardin(1)-Van(1)-Kars(1)-Erzurum(1)-Diyarbakır (1)-Mersin (1)
 • Gezilecek Yerler Gaziantep-Urfa-Mardin-Van-Kars-Erzurum-Diyarbakır-Mersin
 • Telefon 0232 364 64 02
 • SİZİ ARAYALIM Tur Programını Yazdır

ÖZEL DOĞU ANADOLU TURU Hakkında Genel Bilgiler

 

GAZİANTEP (1) -URFA(1)-MARDİN(1)-VAN(1)-KARS(1)

ERZURUM(1)-DİYARBAKIR(1)-MERSİN (1)

Adana-Zeugma Mozaik Müzesi Ayıntap Kalesi- Tarihi Almacı Pazarı-Halfeti- Savaşan Köyü- Konik Kubbeli Evler Harran-Balıklı Göl- Göbekli Tepe - Mardin - Deyrul Zafaran Manastırı  Kasımiye Medressi- Midyat Konuk Evi- Hasankeyf- Akdamar Adası-Tuşpa Kalesi Muradiye Şelalesi- İshak Paşa Sarayı- Ani Harabeleri-Yakutiye Medresesi-Cahit Sıtkı Tarancı Evi Müzesi-Dört Ayaklı Minare-Nemrut Dağı Tümülüsü-Tarsus Şelalesi

4* 5* Bölgenin Seçkin Otellerinde Konaklama ayrıcalığı ile...

9 Gece 9 Gün

Tur Programı

1. Gün:

Akşam saat 17:30’da Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 17:40 Bostanlı İskele önü, 17:50 Karşıyaka ESCANTUR önü, 18:00 Girne Yunuslar Mavikule, 18:05 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 18:10 Girne MC Donald’s karşısı, 18:30 Üçyol Pizza Pizza Önü, 18:40 Susuz Dede durak, 18:50 Üçkuyular Meydan Pamukkale yazıhaneler önü, 19:10 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi alıyoruz. Kula, Afyon, Konya güzergahını kullanarak Adana’nın Pozantı ilçesine varıyor ve burada vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Çukurova’nın incisi Adana’ya hareket ediyoruz. Adana şehir merkezine vardıktan sonra otobüsten Panoramik olarak, dünyanın hala kullanımda olan en eski taş köprüsü ünvanını taşıyan ve görkemli bir Roma Dönemi eseri olan, Seyhan Nehri üzerindeki Taş Köprüyü ve şehrin simgesi haline gelen, büyüklüğü ve ihtişamıyla ziyaretçilerini büyüleyen Adana Sabancı Merkez Camii’ni görüyoruz.Sonrasında, Adana’dan ayrılarak rotamızı Güneydoğu Anadolu’nun en merak edilen şehirlerinden Gaziantep’e çeviriyoruz.Çukurova’nın kalbinden geçerek gerçekleştireceğimiz yolculuğumuzda, Ceyhan-Osmaniye güzergahını takip ediyor ve yol üzerinde bulunan Ceyhan Yılan Kale’nin hikayesini rehberimizden dinliyoruz.Akabinde Gaziantep’e vardığımızda; dünyanın en büyük mozaik müzelerinden biri olan ve Zeugma antik kentinden çıkarılan mozaiklerle beraber birbirinden değerli arkeolojik eserlerin sergide olduğu Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. İpek yolu üzerinde bulunan Gaziantep, tarihte, farklı kültü ve medeniyetlere ev sahipliği yapmasından dolayı zengin bir mutfak kültürüne sahiptir. Mutfak kültürü UNESCO tarafından tescillenen Gaziantep’te alacağımız öğle yemeğimizde katmer, baklava, Ali Nazik kebabı gibi yöresel lezzetlerle turumuzu tatlandırıyoruz. Ardından, sahip olduğu Osmanlı dönemi yapılarıyla bir açık hava müzesi niteliğindeki Eski Antep’i keşfetmeye başlıyoruz. Bu kapsamda, bulunduğu tepeyi bir inci gibi süsleyen Gaziantep (Ayıntap) Kalesi’ni dışarıdan fotoğraflıyor ve Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu müthiş direniş örneği sayesinde Atamızın takdirini ve övgüsünü kazanan Antep’in kahramanlık öyküsünü rehberimizden dinliyoruz.Akabinde, yüzlerce yıllık hanların, hamamların arasında yürüyerek Eski Şehrin kalbine doğru yol alıyoruz. Antep’in sedef kakma, tel kırma, bakırcılık, yemenicilik gibi meşhur el sanatlarının sergilendiği çarşı bölgesinde; Zincirli Bedesten ve Bakırcılar Çarşısı’nı; ve ardından, baharat, kışlık kuruluklar, fıstık, salça gibi yöreye özgü mutfak ürünlerinin satışa sunulduğu Tarihi Almacı Pazarı’nı görüyoruz. Burada alacağımız serbest zamanda yöresel ürün alışverişi yapabilir; tarihi Tahmis kahvesinde Güneydoğu’ya özgü meşhur menengiç kahvesinin tadına bakabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama Gaziantep’teki otelimizde.

Konaklama Hoteli:Gaziantep Park Dedeman Otel

2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra Antebe veda ederek, Şanlıurfa’nın Fırat Nehri kıyısındaki ilçesi Halfeti ilçesine hareket ediyoruz. Anadolu coğrafyasında sadece burada yetişen ‘’kara gül’ ile bilinen, fıstık ağaçlarıyla çevrili Eski Halfeti’de, Fırat’ın kıyısında bizleri bekleyen teknemize binerek, Birecik Barajı’nın inşasıyla beraber sular altında kalan Savaşan Köyü’nü ve tarihi Rum Kale’yi göreceğimiz keyifli bir tekne turu gerçekleştiriyoruz. Ardından rotamızı Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya çeviriyor ve Urfa’nın Urfa kebabı, ciğer kebap, lahmacun, lebeni, bostana geleneksel yemeklerini tadabileceğimiz restaurantımıza gidiyoruz. Mezopotamya’nın en kadim kentlerinden biri olan Şanlıurfa’da, Hz İbrahim’İn ateşe atıldığı yer olarak nam salmış Balıklı Göl (Halil-ül Rahman Gölü), Ayn-ı Zeliha Gölü, Rızvaniye Camii ve Hz. İbrahim’in doğduğu mağara,ziyaret edeceğimiz destinasyonlar arasında. Gezimizin ardından Tarihi Çarşı’da kısa bir alışveriş molası veriyor ve sonrasında, Şanlıurfa’nın Harran ilçesine devam ediyoruz. Burada Dünyanın İlk İslam Üniversitesi ve Rasathane Kulesi kalıntılarını ve alışılmışın dışında mimarisiyle dikkat çeken Konik Kubbeli Evleri’ni görüyoruz. Geleneksel mimariyle inşa edilmiş Harran evlerinin karakteristik özelliklerini inceledikten sonra, bölge halkıyla kaynaşıp, geleneksel Urfa kıyafetleriyle fotoğraflarımızı çekiyoruz. Sonrasında otelimize  hareket ediyor ve Bugün Urfa dediğimizde aklımıza gelen SIRA GECESİ’ne katılıyoruz. Rehberimizin belirttiği saatte lobide buluşuyor ve geceyi alacağımız konuk evimize geçiyoruz.Akşam yemeğimiz Sıra gecesinde alınacaktır. (ekstra) Eğlenceli Gecemiz sonrası tekrar otelimize dönüyoruz.

Konaklama Hoteli: 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel

3. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, son zamanların en heyecan verişi arkeolojik buluşu olarak ün yapmış, dünyanın en eski ritüel merkezi olarak insanlık tarihine dair bildiklerimizi değiştiren,UNESCO Dünya Mirası listesindeki Göbeklitepe’ye gidiyoruz.Buradaki ziyaretimizin ardından rotamızı,çok katmanlı tarihi,geleneksel taş konaklarıyla karakterize edilen kendine özgü mimarisi ve çok kültürlü ortamıyla medeniyetler beşiği ve masal diyarı olarak adlandırılan Mardin’e çeviriyoruz.Farklı kültürlerin kaynaşma noktası, Mezopotamya Ovası’nın incisi Mardin’de,kaburga dolması, sembusek,kibbe, tandır gibi geleneksel yemekleri tadacağımız öğle yemeği molamızın sonrasında; Mardin kültür mozaiğinin önemli halklarından biri olan Süryanilerin kadim kültürü hakkında bilgi sahibi olabileceğimiz  Deyrul Zafaran Manastırı’na devam ediyoruz. Şehrin 4 km dışında bulunan manastır, 5'inci yüzyıldan başlayarak farklı zamanlarda yapılan eklentilerle 18'inci yüzyılda bugünkü şekline kavuşmuştur ve bölgenin Süryani halkı tarafından hala aktif olarak kullanılmaktadır.Burayı yerel bir Süryani rehber eşliğinde gezdikten sonra, ‘’abbaraların’’ gölgelediği labirente benzeyen sokaklarında, birbirinden güzel taş yapılar bulunan,aynı cadde üzerinde kilise ve camiilerin bulunduğu çok kültürlü ortamıyla Güneydoğu’nun en merak edilen destinasyonlarından Eski Mardin’e devam ediyoruz.Burada gerçekleştireceğimiz yürüyüş turumuzda öncelikle, Artuk Bey mağazasında, yöresel badem şekeri, kuruyemiş ve kahve alışverişlerimizi yapıyoruz. Ardından görkemli bir Artuklu mirası olan Mardin Ulu Camii’yi geziyor ve tarihi Kayseriyye Pasajı’nın dar sokaklarında, geleneksel ürünlerden bakır,sabun çeşitleri, rengarenk şal ve şalvarları bulabileceğiniz alışveriş molamızı veriyoruz. Turumuzun devamında; Mardin’in en etkileyici tarihi yapılarından olan ve yukarı Mezopotamya Ovası’na hakim bir konumda bulunan Akkoyunlu Kasım Bey döneminde inşa edilmiş Kasımiye Medresesi’ni ziyaret ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Konaklama Hoteli:Mardin Mesopotamia Garden Hotel

4. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra, ilk durağımız, eski ismi Matiat olan, telkari sanatı, dar sokaklarını süsleyen bal rengi taş konakları ile görenleri büyüleyen Mardin’in Midyat ilçesi olacak. Burada telkâri alışverişi için Gümüşçüler Çarşısı’nda bir dükkana konuk oluyor, ardından gerçekleştireceğimiz yürüyüş turu kapsamında, Sıla ve Hercai dizilerinin çekimlerinin gerçekleştirildiği  konak olarak da bilinen Midyat Konuk Evi’ne devam ediyoruz. Midyat manzarasına hakim terasında fotoğraflarımızı çektikten sonra Konukevi’ne ve Midyat’a veda ederek  Ardından, yakın dönemde Ilısu Barajı suları altında kalmış olan, Batman’ın tarihi ilçesi Hasankeyf’e devam ediyoruz. Siirt’in Baykan ilçesi sınırlarında bulunan Veysel Karani Hazretlerinin Türbesi’ne devam ediyoruz. Türbe ziyareti sonrasında rotamızı Van’a çeviriyor, Bitlis ve Tatvan’dan geçerek, Van Gölü kıyısındaki Gevaş’ta bizi bekleyen teknelerimize biniyor ve Van Gölü üzerinde bulunan Akdamar Adası’na ulaşıyoruz. Vizontele filminin çekimlerine ev sahipliği yapan Artos Dağı’nın yüce manzarası eşliğinde gerçekleştireceğimiz tekne yolculuğumuzun sonrasında, Ortaçağ Ermeni Mimarisi’nin en görkemli örneklerinden olan Akdamar Kilisesi ya da nam-ı diğer Kutsal Haç Kilisesi’ni geziyor, kilisesinin dış cephesini süsleyen kabartmaların kutsal kitaplarda bahsi geçen öykülerini rehberimizden dinliyor ve fotoğraflarımızı çektikten sonra tekrar bizleri bekleyen otobüsümüze dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Van’daki otelimizde.

Konaklama Hoteli:5* Van Elite World Otel

5. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından,aracımız ve rehberimizle buluşuyor,Doğu Anadolu’nun en gelişmiş şehirlerinden olan Van’ı panoramik olarak görebileceğimiz bir tur gerçekleştiriyoruz.Medeniyetler Beşiği Anadolu’nun İlk Çağ Uygarlıklarından Urartular’a başkentlik yaptığından, Urartu Kültür Mirası’nın en önemli izlerini bulabileceğimiz Van turumuza, Urartular tarafından inşa edilmiş olan Van Kalesi (Tuşpa Kalesi) ile devam ediyoruz. Burada Urartuların tarihsel yolculuğu hakkında bilgi sahibi oluyor ve sonrasında,hem meşhur Van Kedilerini hem de takı sanatının Anadolu’daki öncü ustalarından Urartuların geleneksel motiflerini günümüze taşıyan örnekleriyle nam salmış Arubani Bedesteni’ne konuk oluyoruz. Burada, arkeolojik kazılar sonrasında ortaya çıkarılan Urartu takıları örnek alınarak üretilen gümüş takıları görme ve alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Ardından Van merkezden ayrılıyor ve rotamızı Muradiye Şelalesi’ne çeviriyoruz. İsmini, sınırları içinde bulunduğu Van’ın Muradiye ilçesinden alan şelale, Doğu Anadolu’nin en önemli doğal güzelliklerindendir. Burada fotoğraflarımızı çektikten sonra, Doğu Anadolu coğrafyasının en karakteristik özelliklerine şahit olacağımız bir yolculuk gerçekleştirerek, Tendürek Dağı üzerinden Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesine ulaşıyoruz. Burada, Kutsal kitaplarda ve efsanelerde adı geçen, ülkemizin en yüksek zirvesi Ağrı Dağı’nı en güzel fotoğraflayabileceğimiz noktada kısa bir fotoğraf molası veriyor ve ardından, Doğubayazıt ilçe merkezine devam ediyoruz. Çarşıda alacağımız öğle yemeğinin ardından Büyük Bayazıt Pasajı’nda alışveriş molası veriyor ve sonrasında UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde bulunan; adeta bir kartal yuvası gibi, ovaya hakim bir nokta üzerine inşa edilmiş, Doğu Anadolu’nun Topkapı Sarayı olarak bilinen İshak Paşa Sarayı’nı geziyoruz. Akabinde, Iğdır-Digor yolu üzerinden Serhat Şehrimiz Kars’a geçiyoruz.Konaklama ve akşam yemeği Kars’taki otelimizde.Dileyen misafirlerimiz ile yemek sonrası Kafkas Gecesi eğlencesine katılabilirler.

Konaklama Hoteli: Kars Kale Hotel

 

6. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrasında, Kars şehir merkezine 42 km uzaklıkta bulunan, Türkiye-Ermenistan sınırını belirleyen Arpaçay’ın Batı yakasındaki, Doğu Anadolu’nun en görkemli ören yeri olan Ani’ye hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Miras Listesi’nde bulunan Ani Şehri, Ortaçağ Bagratlı Ermeni Krallığı’na başkentlik yapmış ve akabinde onlarca medeniyetin iz bıraktığı çok kültürlü bir İpek Yolu şehridir. Burada, görkemli şehir surları, birbirinden güzel kiliseleri ve Türklerin Anadolu’da inşa ettirdiği ilk camii olan Menuçehr Camii’ gibi yapıları kapsayacak bir yürüyüş turu gerçekleştiriyor, Arpaçay Nehri’ni fotoğraflıyoruz. Akabinde Kars merkeze devam ederek, Kars Kalesi, Kars Çayı, Kümbet Camii (Oniki Havariler Kilisesi) ve Evliya Camii’ni göreceğimiz panoramik turumuzu gerçekleştirdikten sonra, Kars’a özgü peynir, bal vb ürünleri alışverişi için mola veriyoruz. Devamında Kars’tan ayrılarak; Sarıkamış-Pasinler yolu üzerinden Dadaşlar Diyarı Erzurum’a devam ediyoruz. Yol üzerinde Sarıkamış Şehitlik Anıtı’nı fotoğraflıyor ve 60 bin askerimize buzdan kefen giydiren Sarıkamış Harekatı’nın hikayesini yerinde dinliyoruz.  Erzurum’a vardığımızda, meşhur cağ kebabının tadına baktıktan sonra, şehir gezimize, Anadolu’da kurulan ilk Türk beyliği olan Satuklulardan günümüze kalan Üç Kümbetler ile başlıyoruz. Devamında; Erzurum Kültür Mirası’nın en önemli yapılarından Selçukluların geleneksel mimari unsurlarıyla bezeli Çifte Minareli Medrese, Ulu Camii ve , firuze renkli çinileriyle süslü minarelesi ve taç kapısıyla görenleri büyüleyen Yakutiye Medresesi gezilerimizi gerçekleştiriyoruz.  Ardından,  oltu taşından tespih ve takı ürünleri bulabileceğimiz Tarihi Rüstem Paşa Bedesteni’nde alışveriş için serbest zaman alıyoruz.Günümüzün finalinde Palan Döken Kayak Merkezi’ndeki otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama Erzurum’daki otelimizde.

Konaklama Hoteli:Palan Otel Palandöken

 

7. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrasında Çat-Karlıova-Bingöl yolunu takip ederek,Diyarbakır`a ulaşıyoruz.Anadolu’nun ilk camilerinden olma özelliğini gösteren ve islam dünyasında 5 harem-i Şerif içerisinde yer alan Diyarbakır Ulu camii ile Diyarbakır turumuza başlıyoruz. Cami gezimiz sonrası Haydi Abbas,Yaş 35 yolun yarısı eder gibi şiirleriyle tanıdığımız kıymetli şairimiz Cahit Sıtkı Tarancı evi müzesini ziyaret ediyoruz.Örnek bir Diyarbakır konak yaşantısını da bizlere anlatan nadide yapılardan olan ev, yazlık,kışlık,ve baharlık isimleriyle bölünmüş odaları gezerken şiirlerini okuyabileceksiniz.Buradaki gezimizin devamında başka bir yerde örneğine rastlamayacağınız Dört Ayaklı Minare’ye uğruyoruz.Burası aynı zamanda Şeyh Matar camii,Mor Petyun Keldani kilisesi ve Surp Giragos Ermeni kilisesi yapılarının neredeyse birbirlerine sırtları dayadığı iki ayrı din ve mezhebe ait yapı bütünlüğünü ve bölgenin dinler ve diller kardeşliğindeki yerini bir kez daha gözler önüne sermektedir.Buradan ayrılıyor ve bir zamanlar içerisindeki kuyudan sülüklerin çıkartılıp tedavi amaçlı kullanıldığı bir Han’a uğruyoruz.Günümüzdeki adı halen koruna gelmekte Sülüklü Han,Burada kısa bir çay kahve molası veriyoruz.Aynı zamanda sevenler için harika peynirler eşliğinde Şarap tatma olanağı da mevcut Han’ın içerisindeki sükunetli havadan bizler de faydalandıktan sonra.Bizans dönemine ait, dört yuvarlak sütun üzerine oturtulmuş Akkoyunlu eseri Minare`yi gördükten sonra ülkemizin UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi`ne girmeyi başarabilmiş noktalarından Tarihi Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri`ni aracımızla panoramik olarak görüyor, ardından otelimize hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Konaklama Hoteli:5*Now Diyarbakır Otel

8. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Diyarbakırdan ayrılıyor Adıyamana doğru yola çıkıyoruz.Adıyaman'a varışımızın ardından ekstra olarak alacağımız dolmuşlarımızla buluşup,Kommagene Kralı I. Antiochos`un tanrılara ve atalarına minnettarlığını göstermek için inşa ettirdiği, UNESCO Dünya Mirası olan Nemrut Dağı Tümülüsü`ne hareket ediyoruz "Tümülüs'ün doğu ve batı yanını süsleyen heybetli heykelleri gördükten ve muhteşem bir manzaraya şahit olduktan sonra.." bu eşsiz manzaradan ayrılıyor Mersine doğru yola çıkıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama Oteli :Mersin Anemon Otel

9. Gün:

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz.Mersin merkez gezimizde yöresel ürün alışverişi yapabilir bölgeye özgü lezzetleri tadabilirsiniz.Gezimiz sonrası Tarsus’a doğru hareket ediyoruz.Tarsus Şelalesi'ni görüyoruz,Türkiye'nin debisi en yüksek ikinci nehri olan Berdan Çayı aynı zamanda,Anadolu’nun en çok su taşıyan ve en kısa nehirlerinden de birisidir.Eski adıyla Knydos olarak bilinen bu çay ve şelalede vereceğimiz çay molasının ardından İzmir`e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar sonrasında İzmir`e ulaşıyoruz ve bir sonraki ESCANTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otobüs ile ulaşım
 • 4* 5* Otellerde 8 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (8) Akşam Yemeği (7)
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri ve İçecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Halfeti Tekne Turu
 • Akdamar Adası Tekne Geçiş Ücreti
 • Urfa Sıra Gecesi Yemekli
 • Nemrut Dolmuş Ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (17:30)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (17:40)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (17:50)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (18:00)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (18:05)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (18:10)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (18:30)
 • SUSUZ DEDE DURAĞI (18:40)
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (18:50)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (19:10)
Tur Hareket Tarihleri:
14 Haziran • 30 Ağustos • 20 Eylül • 04, 25 Ekim

Fiyatlar

Tur Fiyatları
TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
14.06.2024Sorunuz19.999,00 TL24.999,00 TL19.999,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 9.999,00 TL
7 - 12 Yaş 16.999,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 9.999,00 TL
7 - 12 Yaş 16.999,00 TL
Taksitler »
30.08.2024Müsait19.999,00 TL24.999,00 TL19.999,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 9.999,00 TL
7 - 12 Yaş 16.999,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 9.999,00 TL
7 - 12 Yaş 16.999,00 TL
Taksitler »
20.09.2024Müsait19.999,00 TL24.999,00 TL19.999,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 9.999,00 TL
7 - 12 Yaş 16.999,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 9.999,00 TL
7 - 12 Yaş 16.999,00 TL
Taksitler »
04.10.2024Müsait19.999,00 TL24.999,00 TL19.999,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 9.999,00 TL
7 - 12 Yaş 16.999,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 9.999,00 TL
7 - 12 Yaş 16.999,00 TL
Taksitler »
25.10.2024Müsait19.999,00 TL24.999,00 TL19.999,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 9.999,00 TL
7 - 12 Yaş 16.999,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 9.999,00 TL
7 - 12 Yaş 16.999,00 TL
Taksitler »
Daha Fazla

Vize Bilgileri

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!