UÇAKLI BATUMLU KARADENİZ TURU

 • UÇAKLI BATUMLU KARADENİZ TURU
 • UÇAKLI BATUMLU KARADENİZ TURU
 • UÇAKLI BATUMLU KARADENİZ TURU
 • UÇAKLI BATUMLU KARADENİZ TURU
 • UÇAKLI BATUMLU KARADENİZ TURU
 • UÇAKLI BATUMLU KARADENİZ TURU
 • UÇAKLI BATUMLU KARADENİZ TURU

Kişi/Gece

3099.00 TL

Konaklama

1 Gece Hanedan Otel- 1 Gece Artvin Grand Otel- 1 Gece Uzungöl Demirkapı Yaylası

Ulaşım

Pegasus havayolu ve Sunexpress havayolu

Gezilecek Yerler

Trabzon- Atatürk Köşkü- Çamlıhemşin- Mençuna Şelalesi- Arhavı- Hopa Borçka- Karagöl- Artvin- Sarp- Batum- Hopa- Rize- Sümela Manastırı- Ordu- Boztepe

Kalkış

İzmir Adnan Menderes Havaalanı İç Hatlar Pegasus kontuarı siz değerli misafirlerimizle saat 05:00'da buluşuyoruz.

Telefon

0232 364 64 02

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

UÇAKLI BATUMLU KARADENİZ

 

İzmir'den Direkt Uçuş imkanı;

 

MEŞHUR HUSER YAYLASI, POKUT YAYLASI- KAFKASÖR YAYLASI AYRICALIĞI İLE

AYDER YAYLASI, UZUNGÖL HALDİZEN YAYLASI, LUSTRA KARESTER YAYLASI AYRICALIĞI İLE

ZİLKALE PALOVİT, MENÇUNA ŞELALESİ, AŞAĞI YUKARI KAVRUN YAYLASI AYRICALIĞI İLE

 

Trabzon- Atatürk Köşkü- Çamlıhemşin- Mençuna Şelalesi- Arhavı- Hopa

Borçka- Karagöl- Artvin- Sarp- Batum- Hopa- Rize- Sümela Manastırı- Ordu- Boztepe

Tüm Akşam Yemekleri Dahil

AYDER VE ALTINDERE MİLLİ PARKI GİRİŞ ÜCRETLERİ DAHİL!

 

 2.Tur:21-24 Haziran 3.Tur:19-22 Temmuz

4.Tur:26-29 Temmuz 5.Tur:09-12 Ağustos 6.Tur:16-19 Ağustos

7.Tur:23-26 Ağustos 8.Tur:30 Ağustos 02 Eylül 9.Tur:06-09 Eylül

10.Tur:13-16 Eylül 11.Tur:20-23 Eylül

3 Gece 4 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

İzmir Adnan Menderes Havaalanı İç Hatlar Pegasus kontuarı siz değerli misafirlerimizle saat 05:00'da buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Pegasus Havayolları PC3240 sefer sayılı saat 06:35'da Trabzon’a hareket ediyoruz. 08.25 İndikten sonra kahvaltımızı uygun bir yerde alıp,Trabzon Soğuksu Mahallesi'nde bulunan  Atatürk Köşkü’ne ulaşıyoruz. Atatürk’ün, Trabzon ziyareti sırasında hayranlık duyduğu, daha sonra da kendisine hediye edilen Köşkü geziyoruz. Atamızı yâd ediyoruz. Ulu Önderimizin vasiyetini yazmasıyla önem arz eden köşkün tarihçesini rehberimizden dinleyip, fotoğraflar çekiyoruz. Trabzon el sanatları içerisinde yer alan ve Kazaz Türkler'inden bölgeye miras kalan Kazaziye Gümüş Örme Sanatı'nı tanıyıp yakından görmek için Kazazi Gümüş Atölyesi'ne uğruyoruz. Burada yetkin kişilerden dinleyeceğimiz bilgiler doğrultusunda dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Daha sonra otobüsteki yerlerimizi alıyoruz ve yeni keşiflere doğru yola çıkıyoruz. Trabzon / Araklı’da bulunan yöresel ve Organik Çay Fabrikası’nı ziyaret ediyoruz.  Çayın bahçelerden sofralarımıza kadar gelen tüm işleme aşamalarını göreceğimiz fabrika gezisi sonrası,  Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz. Öğlen yemeği Fırtına Vadisi'ndeki yöresel lezzetlerin sunulduğu restorantta,( Kırmızı benekli alabalık &Karalahana sarması & Mıhlama & Kuymak & Turşu kavurma ve laz böreği...) alacağımız yemekle beraber dileyen misafirlerimiz Fırtına Deresi üzerinde zipline yaparak eşsiz doğada adrenalin dolu zamanlar geçirebilirler. 

Misafirlerimizin isteğine ve hava şartlarına bağlı olarak bizleri bekleyen 2 ayrı tur  programı olacak.

1. TUR: Zilkale Palovit Şelalesi Turu

2. TUR: Huser Yaylası veya (coğrafi şartlara bağlı olarak Pokut Yaylası) 

Çamlıhemşin’de bizleri bekleyen minibüslerde yerlerimizi alıyoruz ve muhteşem bir tura başlıyoruz. Doğal güzelliği ile çok ses getiren önemli yaylalardan olan Huser Yaylası'na doğru minibüslerimizle yola koyuluyoruz. Derin vadiler, şelaleler ve akarsular eşliğinde yaylaya vardığımızda eşsiz bir manzara bizleri bekliyor olacak. Bulutların üzerinde olacağımız yaylada, bulut denizi diye adlandırılan tepenin üzerine çıkarak dileyen misafirlerimiz salıncağa binebilir yahut unutulmaz manzarada kahvelerini içebilirler. Dolmuşlarımızda yerlerimizi alarak  Fırtına Vadisi'ni oluşturan önemli vadilerden olan Çat Vadisi’ne giriş yapıyoruz. İlk olarak Ortan Köyü’nden geçerek SEVDALUK dizisi ve diğer birçok yapımın çekimlerinin de yapıldığı ve eski adı Çinçiva olan Şenyuva Köyü’nü görüyoruz. Burada vadi içerisinde bulunan ünlü Şenyuva (Çinçiva) köprüsünde vereceğimiz fotoğraf molası ile bölgenin en yaşlı konakları olan Fırtına Konaklarını da panoramik olarak görerek Çat Vadisi’nin vahşi doğasında yükselen Zilkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Zilkale’nin kartal yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız. Deniz seviyesinden 750 mt, Çat Deresi’nden ise 100 mt. yükseklikte bulunan Zilkale manzarasında benzersiz fotoğraf karelerine ulaşabilirsiniz. Ardından daha da yukarı tırmanıp, muhteşem manzarası ve yazı kışa çeviren serinliğiyle ünlü Meşe Deresi'ne ve Palovit Şelalesi’ne  ulaşıyoruz. Metrelerce yüksekten dökülen şelalenin büyüsüyle yaşayacağımız hoş dakikaların ardından minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz.  Ardından Fırtına Vadisindeki doğa manzaralı otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama Oteli:Hanedan Otel 

2. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yönümüzü Kaçkar Dağları’nın eteklerinde yer alan Ayder Yaylası'na çeviriyoruz. Muhteşem doğa güzellikleri ile dikkat çeken Ayder Yaylası'nda; Kalegon VadisiGelintülü ŞelalesiŞenlik Düzü gibi önemli alanları görüyoruz ve  ardından Arhavi’ye hareket ediyoruz ve bizi bekleyen minibüslerle muhteşem güzellikteki  Mençuna Şelalesi turumuza başlıyoruz.  Kamilet Vadisi, bölgede yapılması planlanan HES'ler nedeniyle yok olma tehditi altında, el değmemiş bu doğa harikasını bozulmadan görmek için belki de son şansınız.  Vadinin şahikası olan Mençuna Şelalesine giden yol güzergahında, Türkiye’de nadir örneği olan iki akarsuyun birbirine kavuştuğu yerde bulunan Çifte Köprü’de fotoğraf çekimimizi tamamlayarak Kamilet Vadisi’nde ilerliyoruz ve isteyen konuklarımız burada, Çay Bahçelerinde oturabilir, dağlardan akan minik şelaleleri izleyerek çaylarını keyifle yudumlayabilirler. Ayrıca, Asma Köprü üzerinden ilerleyerek kısa  yürüyüşler yapabilirler. Diğer konuklarımızla, patika yoldan muhteşem manzaralar eşliğinde yürüyerek Mençuna Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Buradaki gezimizin ardından, Borçka’ya hareket ediyoruz. Türkiye'nin ilk ve tek biyosfer rezerv alanı olan ve UNESCO'nun koruma altına aldığı Macahel Bölgesi'nin kapsamında olan KARAGÖL turumuz başlıyor (ekstra). Gizemi ve güzelliği ile yeşilin bin bir çeşit tonunu görerek 1650 metre zirveye ulaşıyoruz. Burada Karadeniz bitki örtüsünün en güzel örneklerinden birini göreceğiz. Klaskur Deresi’nin önünü kapatmasıyla oluşmuş bir doğa harikası Karagöl’de göl kenarında çayımızı yudumlarken güzel manzaranın tadına doyamayacaksınızGeçireceğimiz serbest zamanla dileyen konuklarımız göl etrafında manzaralar eşliğinde yürüyüş yapabilirler. Ardından minibüsteki yerlerimizi alıyoruz. Borçka'ya dönüşe geçiyoruz ve otobüsteki yerlerimizi alıyoruz. Çoruh Nehri'ni seyrederek Artvin’e hareket ediyoruz. Burada bizleri bekleyen(ekstra) dolmuşlarımızla buluşarak Karadeniz'in yüksek yaylalarından olan ve boğa güreşleriyle ünlü Kafkasör Yaylası'na hareket ediyoruz. Unutulmaz doğa manzaraları eşliğinde yapacağımız yolculukla ünlü Kafkasör Güreş Alanı'nı ve şenlik düzünü görüyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ülkemizde bulunan en büyük heykelini gururla fotoğraflamak için yola çıkıyoruz. Panoramik Artvin manzarasını da görebileceğimiz bu seyir terasında vereceğimiz fotoğraf molası ardından dönüş yoluna geçiyoruz. Manzarasıyla kendine hayran bırakacak olan otelimize ulaşıyoruz. Muhteşem manzarası eşliğinde  akşam yemeği alıyoruz.

Konaklama Oteli: Grand Artvin Hotel

3. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından rotamızı Gürcistan’a çeviriyoruz. Hopa üzerinden SARP Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Giriş işlemleri tamamlandıktan sonra Batum’a hareket ediyoruz. Gonia Kalesi, Gonia Köprsü, Çoruh Nehri, Ters Bina, Piazza Kulesi, Aşıklar parkı, Ali ile Nino Heykeli, Komünizm Döneminden kalma binalar, Alfabe Kulesi, Saat Kulesi, Meryemana Katedrali, Medea Meydanı ve Deniz Tanrısı Poseıdon Heykelini rehberimiz eşliğinde  görüyoruz ve onlar hakkında bilgiler alıyoruz. Batum turumuzu tamamladıktan sonra otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz ve ülkemize giriş işlemlerimizin ardından Hopa'da vereceğimiz öğle yemeği sonrasında  Trabzon'a doğru yol alarak, yönümüzü güzelliğiyle büyüleyen ve her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan Uzungöl'e çeviriyoruz. Göl kenarında vereceğimiz molalarla dileyen misafirlerimiz yürüyüş ve alışveriş yapabilir yahut eşsiz fotoğraflar çekebilirler.

(ekstra)Bizleri bekleyen minibüslerimizle Karester ve Lustra yayalalarının eşsiz güzelliğini görmek ve yayla yürüyüşü yapmak için yola koyuluyoruz. 

Programımızı tamamladıktan sonra, Yedigöller olarak da bilinen Demirkapı Köyü, Haldizen Yaylası'nda yer alan otelimize gitmek için  minibüslerimize biniyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde. 

Konaklama Oteli:Trabzon/ Uzungöl Demirkapı Yaylası 

4. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, rotamzı ülkemizin ve Karadeniz Bölgesi'nin en önemli tarihi ve turistik gezi alanlarından biri olan Sümela Manastırı'na çeviriyoruz. Trabzon’un Maçka İlçesi'nin Altındere vadisine hakim Karadağ’ın eteklerinde sarp bir kayalık üzerine kurulmuş olan Sümela Manastırı, halk arasında "Meryem Ana Manastırı" adı ile anılır. Manastıra çıkmak isteyenler önce bölgeye ait özel olarak konuşlanmış minibüsler ile ardından da kısa bir orman yürüyüşünden sonra Manastıra ulaşabilirler.  Rehberimiz eşliğinde manastırı gezebilir, gerekli bilgileri alabilirler. Sümela Manastırı gezimizin ardından, Trabzon'dan ayrılıp, "fındık diyarı" Giresun'u panoromik olarak görerek Ordu’ya ulaşıyoruz. Bir çok şaire ilham kaynağı olan Boztepe’ye teleferikle (ekstra) çıkıyoruz, muhteşem manzarayı fotoğraflıyoruz. Dileyen misafirlerimiz fındık alışverişi yapabilirler. Verilen serbest zaman sonrasında otobüsteki yerlerimizi alarak, keyifli bir günün ardından Samsun havalimanına transfer oluyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından SunExpress Havayolları XQ9359 sefer sayılı uçuşu ile saat 22:15'de İzmir’e hareket ediyoruz. Saat  00:05'de  İzmir’e varışımızın ardından siz değerli misafirlerimizle bir sonraki Escan Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Önemli Not:

Değerli misafirlerimiz 19 temmuz ve 26 temmuz gidiş uçuşlarımız aktarmalı olarak gerçekleşecektir.

19/07/2022 Salı       PC2213  İzmir-İStanbul  05.40 - 06.45  /  19/07/2022 Salı  PC2816  İstanbul-Trabzon  09.30 - 11.10

22/07/2022 Cuma   XQ9359  Samsun-İzmir   22.15 - 00.05

 

26/07/2022 Salı       PC2213  İzmir-İStanbul  05.40 - 06.45  /  26/07/2022 Salı  PC2816  İstanbul-Trabzon  09.30 - 11.10

29/07/2022 Cuma   XQ9359  Samsun-İzmir   22.15 - 00.05

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İzmir Trabzon/ Samsun İzmir Gidiş Dönüş Uçak biletleri
 • Otelde 3 Gece Konaklama
 • Otelde ve Yaylada Alınan Sabah Kahvaltısı(3) - Akşam Yemeği (3)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Havalimanı vergileri
 • Ayder ve Altındere Milli Park Giriş ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri 
 • Tüm içecekler
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Rafting ve Zipline Ücreti
 • Boztepe Teleferik ücreti 
 • 65 Yaş Üzeri Ek Sürprim Sigorta Ücreti
 • Batum Turu 
 • Yurtdışı çıkış harcı 
 • Lustra Karester Turu(isteğe bağlı), Zilkale ve Palovit Şelalesi Turu(isteğe bağlı) , Mençuna, Borçka-Karagöl Turu(isteğe bağlı), Huser Yaylası- Pokut Yaylası) (isteğe bağlı) 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ADNAN MENDERES HAVALİMANI İÇ HATLAR PEGASUS KONTUARI ÖNÜ (05:00)
Tur Hareket Tarihleri: 19, 26 Temmuz • 09, 16, 23, 30 Ağustos • 06, 13, 20 Eylül

Otel Bilgileri

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
19.07.20223.199,00 TL
3.099,00 TL
4.109,00 TL
3.999,00 TL
3.199,00 TL
3.099,00 TL
0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 1.314,00 TL
7 - 12 Yaş 2.194,00 TL
0 - 0 Yaş 1.314,00 TL
0 - 0 Yaş 2.194,00 TL
Taksitler »
26.07.20223.199,00 TL
3.150,00 TL
4.109,00 TL
4.109,00 TL
3.199,00 TL
3.150,00 TL
0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 1.314,00 TL
7 - 12 Yaş 2.194,00 TL
0 - 0 Yaş 1.314,00 TL
0 - 0 Yaş 2.194,00 TL
Taksitler »
09.08.20223.199,00 TL
3.099,00 TL
4.109,00 TL
3.999,00 TL
3.199,00 TL
3.099,00 TL
0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 1.314,00 TL
7 - 12 Yaş 2.194,00 TL
0 - 0 Yaş 1.314,00 TL
0 - 0 Yaş 2.194,00 TL
Taksitler »
16.08.20223.199,00 TL
3.099,00 TL
4.109,00 TL
3.999,00 TL
3.199,00 TL
3.099,00 TL
0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 1.314,00 TL
7 - 12 Yaş 2.194,00 TL
0 - 0 Yaş 1.314,00 TL
0 - 0 Yaş 2.194,00 TL
Taksitler »
23.08.20223.199,00 TL
3.099,00 TL
4.109,00 TL
3.999,00 TL
3.199,00 TL
3.099,00 TL
0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 1.314,00 TL
7 - 12 Yaş 2.194,00 TL
0 - 0 Yaş 1.314,00 TL
0 - 0 Yaş 2.194,00 TL
Taksitler »
30.08.20223.199,00 TL
3.099,00 TL
4.109,00 TL
3.999,00 TL
3.199,00 TL
3.099,00 TL
0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 1.314,00 TL
7 - 12 Yaş 2.194,00 TL
0 - 0 Yaş 1.314,00 TL
0 - 0 Yaş 2.194,00 TL
Taksitler »
06.09.20223.199,00 TL
3.099,00 TL
4.109,00 TL
3.999,00 TL
3.199,00 TL
3.099,00 TL
0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 1.314,00 TL
7 - 12 Yaş 2.194,00 TL
0 - 0 Yaş 1.314,00 TL
0 - 0 Yaş 2.194,00 TL
Taksitler »
13.09.20223.199,00 TL
3.099,00 TL
4.109,00 TL
3.999,00 TL
3.199,00 TL
3.099,00 TL
0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 1.314,00 TL
7 - 12 Yaş 2.194,00 TL
0 - 0 Yaş 1.314,00 TL
0 - 0 Yaş 2.194,00 TL
Taksitler »
20.09.20223.199,00 TL
3.099,00 TL
4.109,00 TL
3.999,00 TL
3.199,00 TL
3.099,00 TL
0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 1.314,00 TL
7 - 12 Yaş 2.194,00 TL
0 - 0 Yaş 1.314,00 TL
0 - 0 Yaş 2.194,00 TL
Taksitler »

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

*EscanTur, yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

*Batum’a TC kimlik numarası yazan TC Nüfus Cüzdanı ile girilebilir Ehliyet vb. kimlikler ile giriş yapılamamaktadır.TC vatandaşı olmayan misafirlerimiz Pasaport ile giriş yapabilirler. Ailesi ile olmayan ve Batum’a geçmek isteyen 18 yaş altı misafirlerimiz için Noterden onaylı Muvafakatname gerekmektedir. SEYAHATE ÇIKARKEN LÜTFEN NÜFUS CÜZDANINIZI YANINIZA ALMAYI UNUTMAYIN.

*Yeni kimlikler için başvurmuş olup hala eski kimliğini kullanan misafirlerimiz Gürcistan girişinde problem yaşamaktadır.

*Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden ESCAN TUR sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde Fotoğraf talep etmektedir. ( Fotoğraf olması zorunludur.)

Tur tarihinde iki Ülke arasında İmzalanan pasaportsuz ve vizesiz geçiş antlaşmasının iptali halinde Acentemiz programda değişiklik hakkına sahiptir.

*Batum sınır geçişinde dönemsel yoğunluklardan dolayı geçiş işlemlerinde gecikme yaşanabilir, bu konuda rehberiniz gereken uyarılarda bulunacaktır.

*Gürcistan’ın getirdiği yasada, ülke girişlerinde hiçbir ilacı kabul etmiyor. Önemli rahatsızlığı olan ve mutlaka yanında ilaçlarını bulundurması gerekenler ilaç kullandıklarını doktor raporu ile kanıtlamak zorundadırlar. Raporsuz İlaç bulunduran kişilere hemen yasal işlem yapılmaktadır.
*Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapılabilir.  Gezimize; spor ayakkabısı, yaylarda konaklamalarda  kalın mont,  fotoğraf makinesi ve bol film, Şemsiye, güneş gözlüğü getirmenizi öneririz.

*Gürcistan’dan Türkiye’ye giriş yaparken eşya  getirebilmesi için en az 3 gün konaklamak zorunludur.

ÖNEMLİ NOTLAR:

1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur. 9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.

Yorumlar


UÇAKLI BATUMLU KARADENİZ TURU Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?
İptal Şartları


Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON

Sayıyı yazın »