• UÇAKLI BENELÜX&PARİS
 • UÇAKLI BENELÜX&PARİS
UÇAKLI BENELÜX&PARİS
 • 1.299,00 EUR
 • Konaklama Lüksemburg (1) -Paris (3) -Brüksel (1) -Amsterdam (2)
 • Gezilecek Yerler LÜKSEMBURG -PARİS-BRÜKSEL- AMSTERDAM
 • Telefon 0232 364 64 02
 • SİZİ ARAYALIM Tur Programını Yazdır

UÇAKLI BENELÜX&PARİS Hakkında Genel Bilgiler

Köln- Lüksemburg- Remich- Schengen- Paris- Brüksel

Brugge Rotterdam- Delft- Den Haag- Amsterdam- Giethoorn-Marken-Volendam

LÜKSEMBURG(1) -PARİS(3)- BRÜKSEL(1)- AMSTERDAM(2) 

KURBAN BAYRAMI ÖZEL 

ALMANYA-LÜKSEMBURG -FRANSA- PARİS

BELÇİKA- BRÜKSEL-AMSTERDAM 

TÜM ŞEHİR ve KÜLTÜR TURLARI DAHİL  !!!

Ekstra Tur Yok!!!

7 gece 8 gün

Tur Programı

1. Gün:

İZMİR KÖLN- LUKSEMBURG

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 00:30’da buluşuyoruz.Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Sunexpress Havayollarının XQ 902 sefer sayılı uçuşu ile 02:55’te Köln’e uçuyoruz.Yerel saat ile 05:20’de varışımızın ardından otobüsümüz ile buluşuyor ve panoramik şehir turumuz gerçekleştiriyoruz Köln gezisinde yılda 6 milyon turist çeken, 632 yılda tamamlanmış,Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’ndeki muhteşem Köln Dom Katedrali,katedralin hemen yanında Rhein nehri üzerinde bulunan genç aşıkların üzerine sevdiklerinin adını yazdıkları ve rengarenk asma kilitlerle renklendirdiği Hohenzollern Köprüsünü gördükten sonra Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Lüksemburg şehir turumuzda Petrus Vadisini, Eski Şehir merkezini ve dar sokaklarını,Notre Dame Katedrali, Dükler Sarayı,Belediye Binası ve Anayasa Meydanı’nı geziyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz.Konaklama Lüksemburg ’taki otelimizde.

2. Gün:

LUKSEMBURG - PARİS

Sabah kahvaltısı sonrasında Paris’e hareket ediyoruz ve yol üzerinde Remich & Schengen turunu gerçekleştiriyoruz. Avrupa’nın en ucuz kasabalarından biri olan REMICH kasabasındaki alışverişimiz sonrasında,Shengen Antlaşmasının imzalandığı Schengen’e gidiyoruz.Bir dakikada üç ülkeye ayak basıyoruz.Turumuz sonrasında Paris’e hareket ediyoruz. Paris’e varışımızın sonrasında, panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Eiffel Kulesi’nin resimlerini çektikten sonra,ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Panoramik tur sonrasında otelimize gidiyoruz.Akşam arzu eden misafirlerimiz ile extra Lido Show’a gidiyoruz.Muhteşem bir şova tanıklık ediyor ve şampanyalarımızı yudumluyoruz. Konaklama Paris’teki otelimizde.

3. Gün:

PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Kombine Paris Turu için hareket ediyoruz.Turumuza Paris’in sembolü olan Eiffel Kulesi’ne çıkarak başlıyoruz.Paris’in fotoğraflarını çekiyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz.Sonrasında tekne ile şehri ortadan ayıran Seine Nehri turu ve filmlere konu olan Notre Dame Katedrali’ni gördükten sonra,Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre’a geçiyoruz.Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso,Henry Toulouse Lautrec,Dalida,Vincent,Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır.Bizi tepeye çıkaracak olan kısa füniküler yolculuğumuz sonrasında,Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen Sacre Coeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi),ilk göreceğimiz yapı olacak.Sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin.Sacre Coeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız.Tetre Meydanı bugün sokak ressamlarının ve kafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan cafelerde günün yorgunluğunu atabilirsiniz.Konaklama Paris’teki otelimizde.

4. Gün:

PARIS

Sabah kahvaltısı sonrası Fransa‘nın başkenti Paris’in 20 kilometre güneyindeki Versay Sarayı’na hareket ediyoruz.Versay Sarayı,Fransa’nın önemli mimari yapılarından biri. Saray, ilk defa 1624 yılında -barok tarzdaki İtalyan villalarından esinlenerek- bir av köşkü olarak inşa edilmiş.Fransız krallarının eski evi olan bu yer Eski Avrupa kraliyetinin zarafetinin bir örneği buradaki gezimizin ardından,Paris şehir merkezine hareket ediyoruz.Arzu eden misafirlerimiz Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi’ni gezebilirler arzu eden misafirlerimiz ise Paris şehir merkezinde alışveriş yapabilir konaklama Paris’teki otelimizde.

5. Gün:

PARİS- BRUGGE- BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı sonrası Brüksel’e hareket ediyoruz ve Brugge turuna gidiyoruz.Batı Avrupa’nın 1. ve 2. Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Brugge’de, 1000 yıllık geçmişini,kanalları,dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları, manastırı ve meydanları ile kendinizi, Orta Çağ’da hissedeceksiniz. Brugge turumuz sonrasında Brüksel’e geçiyoruz ve panoramik Brüksel şehir turumuza başlıyoruz.Atomium, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Manneken Piss Büyük Katedral Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuz sonrasında serbest zamanda dantel,goblen ve el yapımı çikolata mağazaları alışverişi yapabilirsiniz.Serbest zaman sonrasında otelimize gidiyoruz.Konaklama Brüksel’deki otelimizde.

6. Gün:

ROTTERDAM-DELFT-DENHAAG- AMSTERDAM

Sabah kahvaltımızın sonrasında,Rotterdam’a hareket ediyoruz.Hollanda’nın ticaret merkezi olan bu güzel şehri panoramik olarak geziyor ve Ren Nehri kenarında fotoğraflarımızı çekildikten sonra Delft şehrine hareket ediyoruz.Mavi Porselenleri ile Ünlü Delft’i gezdikten sonra,Hollanda’nın Eski Başkent ve Yönetim şehri olan Den Haag’a geçiyoruz.Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi’ni gördükten sonra otelimize gidiyoruz.Konaklama Amsterdam’daki otelimizde.

7. Gün:

AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının sonrasında Amsterdam şehir turumuzda ilk durağımız Kraliyet Sarayı,De Bijonkorf Alışveriş Merkezi,Madame Tussauds (balmumu müzesi dışardan)oluyor.14. yüzyıldan kalma Nieuwe Kerk ve Hollanda tarihinde önemli bir yeri olan Ulusal Anıtı ile şehrin nabzını ölçebileceğiniz hareketli ve popüler Dam Meydanı, eşsiz ve etkileyici bir koleksiyona sahip müzelerden içlerinde en ünlüsü Rijkmuseum’un bulunduğu Muzeumplein,gündüzleri mimarisi ile göz kamaştıran kanal evlerini görmek,sokaklarında tur atmak için de çok sayıda turistin ziyaret ettiği akşamları kırmızı odaları ile bambaşka atmosfere bürünen Kırmızı Fener Mahallesi (Red Light District),sonrasında Dileyen misafirlerimiz ile (extra) Amsterdam Kanal turuna çıkıyoruz.Teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli gezi sizi bekliyor. Tekne turunun sonrasında ‘Hollanda'nın Venedik'i olarak da anılan araba kullanmanın yasak olduğu gürültüsüz Dünyanın en güzel köylerinden Giethoorn için yola çıkıyoruz.Masal kitaplarındaki gibi aralarına yemyeşil ağaçlar, rengârenk çiçekler serpiştirilmiş, yaklaşık 180 civarında köprünün yer aldığı Giethoorn da sizleri botlarla kanal turu yapmak, ördekleri beslemek, hobbit evleri arasında gezinmek, dar sokaklarda kaybolmak ve parklarda sere serpe dinlenmek, huzur verici atmosferi yaşamak için serbest bırakıyoruz. “Gerçek olamayacak kadar güzel,keşke burada yaşayabilseydim ? “ diyerek şirin, sevimli Giethoorn’dan ayrılarak otele hareket ediyoruz.Konaklama Amsterdam’daki otelimizde.

8. Gün:

AMSTERDAM - İZMİR

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Amsterdam Köyleri ve Kanal turu  Marken – Volendam turuna başlıyoruz.İlk olarak dar yolları, pencereleri çiçeklerle süslü rengârenk evleri,düzenli bahçeleri ve evlerin önünden geçen küçük kanalları,en önemli simgeleri tahta ayakkabılarıyla gerçek bir masal diyarı Marken’i geziyoruz.Daha sonra sadece 20 dakika uzaklıkta denizdeki yelkenlileri, deniz kenarında çiçeklerle süslenmiş geleneksel Flemenk mimarisinde yapılmış ahşap evleri, sahil boyunca sıralı kafe ve hediyelik eşya dükkanları,Picasso ve Renoir gibi ünlü ressamların bir süre yaşadığı adı “doldurulmuş baraj” anlamına gelmekte olan peynirle ilgili her şeyi bulabileceğiniz şirin Volendam kasabası ile turumuzu  tamamlıyoruz.Gezimiz sonrasınra Havalimanına geçiyoruz.Sunexpress Havayollarının XQ 945 sefer sayılı uçağı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanına hareket ediyoruz.Tahmini olarak 00:15’de Adnan Menderes dış hatlara varışımızın ardından bir dahaki ESCANTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Sunexpress Havayolları ile İzmir–Köln / Amsterdam-İzmir gidiş-dönüş uçak biletleri
 • 3* ve 4* Hotelde 7 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (7)
 • Programda Dahil olarak Belirtilen Tüm Şehir Ve Kültür Turları Turları
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Konaklama Vergisi
 • Havalimanı ve Şehir vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm öğle yemekleri ve akşam yemekleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamaları
 • Müze Ören Yerleri ve Saray Girişleri 
 • Paris Seine Nehri Turu (Tekne Ücreti)
 • Amsterdam Kanal Turu (Tekne Ücreti)
 • Vize ücreti 220 Euro (Yeşil pasaporta vize yoktur)
 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli (150 TL)
 • Seyahat ve Sağlık Güvence Paketi 25 Euro (70 yaş üzeri 35 Euro)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ADNAN MENDERES DIŞHATLAR TERMİNALİ SUNEXPRESS KONTUARI ÖNÜ (00:30)
Tur Hareket Tarihleri:
15 Haziran

Fiyatlar

Tur Fiyatları
TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
15.06.2024Müsait1.299,00 €1.599,00 €1.299,00 €0 - 2 Yaş 249,00 €
3 - 12 Yaş 1.249,00 €
0 - 2 Yaş 249,00 €
3 - 12 Yaş 1.249,00 €
Taksitler »
Daha Fazla

Vize Bilgileri

E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!