• İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU
 • İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU
 • İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU
 • İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU
 • İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU
 • İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU
 • İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU
 • İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU
 • İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU
 • İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU
İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU

İSKANDİNAVYA ve FİYORDLAR TURU Hakkında Genel Bilgiler

 

İSKANDİNAVYA VE FİYORDLAR

Danimarka Şatoları ve Rivierasi

Helsingör- Holmenkollen Tepesi & Kayakla Atlama Rampası Turu

Stocholm Kombine- Drotningholm Sarayı

STOCKHOLM (2) -OSLO (2)-GÖTEBURG (1)- KOPENHAG (2)

FİYORT TURU VE TÜM TURLAR DAHİL !

7 Gece 8 Gün

Tur Programı

1. Gün:

Siz değerli misafirlerimizle,Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali,Pegasus Havayolları kontuarı önünde,sabah saat 04:00’de buluşuyor ve uçağa biniş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.Pegasus Havayolları,05:45 uçağı ile İstanbul Sabiha Gökçen'e ulaşıyoruz.Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminaline geçiyor Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC1279 sefer sayılı uçuşu ile saat 09:00’da Stockholm’e uçuş.Yerel saat ile 11:40’da varış.Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Stockholm şehir turu. Turumuzda;Fjallgatan Tepesi,ortaçağdan kalma Gamla Stan,Nobel ödüllerinin dağıtıldığı Belediye Sarayı,7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası,Borsa Binası ve Kunstredgarden görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otele transfer.Konaklama Stockholm'daki otelimizde.

 

 

2. Gün:

Sabah kahvaltısının ardından Djurgården Adası ve Vasa Gemi Müzesi Turu katılıyoruzStockholm’ün en yeşil adalarından biri olan Djurgården adasında otobüsümüzle bir tur atarken şehrin en önemli rekreasyon merkezlerini ve müzelerini görüyor ve Vasa Müzesi’ne gidiyoruz. Dünyada eşi bulunmayan bir sanat yapıtının sergilendiği Vasa Müzesi senede 2 milyon ziyaretçisiyle Stockholm’ün en gözde müzesidir. Tamamı orijinal haliyle korunmuş 17. Yüzyıl batığı, şaşırtan hikayesi ve olağanüstü görüntüsüyle aynı zamanda İsveç tarihine damga vurmuş bir yapıttır.Taşıdığı hanedanlık armasının adını taşıyan Vasa gemisi kendisine ev sahipliği yapan üç katlı müzenin çeşitli sergileriyle ziyaretçilerini geçmişle buluşturmaktadır.Tur sonrası otele transfer.Konaklama Stockholm'daki otelimizde.

 

3. Gün:

Sabah kahvaltısı sonrası Oslo’ya hareket.Yol üzerinde Karlstad’da mola veriyoruz.Oslo’ya varışımızı takiben panoramik şehir turu.Turumuzda Kraliyet Sarayı,Meclis Binası, Belediye Sarayı,Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali,Karl Johans Caddesi,Skitramp Rampast Vigeland Park, Opera Binası ve Akershus Kalesi ve Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otele transfer.Konaklama Oslo'daki otelimizde.

4. Gün:

Sabah kahvaltısının ardından Flam Fyord Turu katılıyoruz.Tam gün sürecek bu turumuz için sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam’a hareket ediyoruz.Varışımızın ardından gemi turumuza başlıyoruz.Norveç’in nefes kesici fjordlarını güverteden fotoğraflarken,karlı tepelerden süzülen şelalelerle,tabloları andıran küçük köylerle ve seyrine doyum olmayan doğal oluşumlarla karşılaşacaksınız.Gezinin en unutulmaz manzaraları hafızanıza yer edecek.Bu muhteşem gezinin ardından dünyanın en güzel tren yolculuklarından birisi kabul edilen Flamsbana Tren Yolculuğu katılabilir.The Lonely Planet seyahat rehberi tarafından dünyanın en güzel demiryolu seyahat rotası olarak seçilen Flamsbana tren yolculuğu her Norveç gezgininin planında bulunur.Aynı zamanda dünyanın en dik demiryolu hattı olarak bilinen 20 km.lik Flamsbana yolculuğunun her kilometresi farklı görsel sürprizlerle doludur.Tur sonrası otele transfer.Konaklama Oslo'daki otelimizde.

5. Gün:

Sabah kahvaltısı sonrası Goteburg’a hareket.Varışımızın ardından panoramik şehir turu.Kanallarla süslü şehrin Avenue adı verilen bulvarında dolaşıyoruz.Gustav Adolf meydanını,Götaplatzen meydanındaki Poseidon heykelini,opera ve tiyatro binalarını,botanik parkını ve Ullevi stadyumunu görüyoruz.Nordstan alışveriş merkezinde serbest zaman ve otelimize dönüş.Konaklama Goteborg'daki otelimizde.

 

6. Gün:

Sabah kahvaltısının ardından ilk durağımız olan Malmö’ye hareket.İsveç’in üçüncü büyük şehri Malmö’ye varışımızın ardından, tarihi şehir merkezinde rehberimiz eşliğinde yapılacak yürüyüş turu ve serbest zaman.Sonrasında Kopenhag’a hareket ediyoruz.Yolumuzun üzerinde bir mühendislik harikası, dünyanın ikinci büyük köprüsü olan Oresund’dan (8500 mt) geçiyoruz ve ikinci durağımız Kopenhag’a varıyoruz.Varışımızın ardından şehir turu.Turumuzda,Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı, Parlamento Binası, Tarihi Borsa Binası, Küçük Deniz Kızı Heykeli ve Nyhavn Tarihi görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelinize transfer ve Konaklama Kopenhag'daki otelimizde.

 

 

7. Gün:

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Danimarka Şatoları & Riviera Turu katılma imkanı.Turumuzun ilk durağı olan Kronborg Kale’si için yola çıkıyoruz.Muhteşem Danimarka Riviera’sı olarak adlandırılan sahil şeridindeki keyifli yolculuğumuzun ardından şatoya varıyoruz.Varışımız sonrasında şatoya giriş yapıyoruz.Müzeyi ziyaretimizi Hamlet’in meşhur gösterisiyle sonlandırıyoruz.Kopenhag’a dönüş yolumuzda kısa bir fotoğraf molası için Fredensburg’a uğruyoruz.Molamızın ardından bahçeleriyle ünlü Frederiksburg Sarayı’na yola çıkıyoruz. Varışımız sonrasında sarayın avlu ve bahçesini geziyor ve sonrasında kısa bir fotoğraf molası veriyoruz.Turumuz sonrasın otelimize transfer.Konaklama Kopenhang'daki otelimizde.

8. Gün:

Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Kopenhag Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC1072 sayılı tarifeli seferi ile saat 13:00’da İstanbul'a hareket.Yerel saat ile 17:05’de İstanbul'a ulaşıyoruz.Pegasus Hava Yollarının PC 2218 sefer sayılı 19:25 uçağı ile Sabiha Gökçenden İzmir uçağımıza biniyoruz.İzmir'e varışımızın ardından Bir başka ESCANTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

  PC-2213  Pzt01.07.2024   Kalkış05:45   Varış06:55   İzmirADB-İstanbul SAW

  PC-1279 Pzt01.07.2024  Kalkış09:00    Varış11:40  İstanbul - Sabiha GokcenSAW-Stockhol-Arlanda ARN

 

  PC-1072  Pzt 08.07.2024 Kalkış13:00  Varış17:10  KopenhagCPH-İstanbul - Sabiha GokcenSAW

  PC-2218  Pzt 08.07.2024  Kalkış19:25  Varış20:35 İstanbul - Sabiha GokcenSAW-İzmirADB

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İzmir -İstanbul (SAW) – Stockholm (ARN) / Kopenhag (CPH) İstanbul (SAW)-İzmir  parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 3* ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklama
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Şehirlerarası tüm transferler
 • Panoramik Stockholm, Malmö, Göteburg, Oslo, Karlstad ve Kopenhag şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti (200 Euro)
 • Seyahat Sağlık Sigortası (25 Euro)
 • Covid-19 Sağlık Sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  01 Temmuz

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  01.07.20243 VE 4 * OTELSorunuz1.499,00 €1.849,00 €1.499,00 €0 - 2 Yaş 250,00 €
  3 - 12 Yaş 1.449,00 €
  0 - 2 Yaş 250,00 €
  3 - 12 Yaş 1.449,00 €
  Taksitler »
  Daha Fazla

  Vize Bilgileri

  E-POSTA LİSTESİ
  E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!