• PHUKET SINGAPUR BALI
 • PHUKET SINGAPUR BALI
 • PHUKET SINGAPUR BALI
 • PHUKET SINGAPUR BALI
 • PHUKET SINGAPUR BALI
 • PHUKET SINGAPUR BALI
 • PHUKET SINGAPUR BALI
 • PHUKET SINGAPUR BALI
PHUKET SINGAPUR BALI
 • Konaklama 7 Gece Otel Konaklama
 • Gezilecek Yerler Phi Phi Adası- Viking Mağarası- James Bond Adası- Faber Tepesi- Sentosa Adası- Kintamani&Batur Yanardağı- Goa Gajah- Batur Gölü- Tanah Lot Tapınakları&Maymun Ormanı- Kapal Kasabası
 • Telefon 0232 364 64 02
 • SİZİ ARAYALIM Tur Programını Yazdır

PHUKET SINGAPUR BALI Hakkında Genel Bilgiler

PHUKET SINGAPUR BALI

 

Phi Phi Adası- Viking Mağarası- James Bond Adası- Faber Tepesi

Sentosa Adası- Kintamani&Batur Yanardağı- Goa Gajah- Batur Gölü

Tanah Lot Tapınakları&Maymun Ormanı-  Kapal Kasabası

Phuket / 4* Sawaddi Patong Resort 

Singapur / 4* Elizabeth Hotel 

Bali / 4* Aston Kuta Hotel 

 

1.Tur:22-28 Ocak 2.Tur:12-18 Şubat 3.Tur:12-18 Mart 4.Tur:30 Nisan

5.Tur:09-15 Temmuz 

 

Tur Programı

1. Gün:

İSTANBUL - PHUKET

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce (gidiş uçuş tarihinden 1 takvim günü önce) buluşuyoruz.

2. Gün:

PHUKET

Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Phuket uçuşumuz başlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor. Phukete varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımıza geçiyor ve otelimize transfer oluyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ‘’Akşam Yemekli Phuket Fantasea’’ (70 Euro) turuna katılabilirler. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3. Gün:

PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük “Öğle Yemekli Phi Phi Adası (70 Euro) turuna katılabilirler. Sürat teknelerimizle Phuketin yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Dona hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprionun The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bayde denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Leye uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4. Gün:

PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük “Öğle Yemekli James Bond Adası (70 Euro) turuna katılabilirler. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond filmlerinden “Altın Tabancalı Adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyor ve adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman veriyoruz. James Bond Adası’ndan sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır (Hava şartlarına göre karar verilecek). Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5. Gün:

PHUKET- SİNGAPUR

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından havalimanına hareket. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından gerçekleşecek tarifeli uçuş ile Singapura varış ve ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Panoramik Singapur şehir turu ile programımıza başlıyoruz. Singapur şehir turumuzda; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6. Gün:

SİNGAPUR - BALİ

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ‘’Sentosa Adası‘’  (85 Euro) turuna katılabilirler. Sentosa, Singapurlular’ın hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapurun en büyük adasıdır. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle şahane bir manzara eşliğinde adaya geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapurun tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, köpek balıklarını ve daha pek çok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Tur bitiminde havalimanına transfer ve yerel havayolları ile Baliye uçuyoruz. Baliye varışımıza istinaden otelimize hareket ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7. Gün:

BALİ

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ‘’Öğle Yemekli Kintamani & Batur Yanardağı‘’ (85 Euro) turuna katılabilirler. Tam günlük gezimizde Balinin etkileyici kültürünü, elişi sanatını, fotoğraflık pirinç tarlalarını, geleneksel köylerini ve olağanüstü manzarasıyla Batur Yanardağı ve gölünü yakından tanıyacağız. İlk önce Batubulana gidip burada kültürel Barong Dans Gösterisini izliyoruz. Daha sonra tahta oyma sanatıyla tanınan Mas Köyü bizi bekliyor. Burada sanatçıları tahta bloklara girift desenler işlerken izleyeceğiz. Mas Köyü’nden sonra sırada XI yy.dan kalma Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajaha uğruyoruz. Öğle yemeğimizi almak üzere sıradaki durağımız Kintamaninin serin dağları. Önce Batur Yanardağı’nı tepesinden aşağıdaki vadinin yanındaki Batur Gölü’ne doğru inen üzerindeki siyah lav şeritleriyle izliyor ve fotoğraf çekiyoruz. Ardından güzel manzaraya sahip restoranımızda öğle yemeğimizin tadını çıkarıyoruz. Yemekten sonra dönüş yolumuz üzerinde sihirli iyileştirici gücü olduğuna inanılan kutsal su kaynağına uğruyoruz. Gezimiz Balinin artistik kalbi Ubud Köyü ile devam ediyor. Son olarak da altın ve gümüş işçiliğiyle ünlü Celuk Köyü’ne uğrayıp otelimize dönüyoruz. Unutmadan söylemekte fayda var; bu gezi yapılmadan Bali tam anlamıyla görülmüş sayılmaz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

8. Gün:

BALİ

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz öğleden sonra ekstra olarak düzenlenecek ‘’Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı‘’ (40 Euro) gezisine katılabilirler.  Kapal Kasabası’ndaki Kraliyet Tapınağı, içinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusu olduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanus üzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınakları’nın görülmesinin ardından, dünyaca ünlü Maymun ormanına geçiyoruz. Turumuzun sonunda Balinin muhteşem gün batımını izleme imkanı bulacaksınız. Güneşlenme için serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

9. Gün:

BALİ - İSTANBUL

Sabah erken kahvaltının ardından odaların boşaltılması. Ardından havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbula uçuşumuz gerçekleşiyor.

10. Gün:

İSTANBUL

İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

AVANTAJLI EKSTRA GEZİLER 420Euro 380 Euro

 • 0-2 yaş ücretsiz ,3-10 yaş %50 indirimlidir.
 • Öğle Yemekli Phi Phi Adasi Turu (70 Euro), Öğle Yemekli James Bond Adası Turu (70 Euro), Akşam Yemekli Phuket Fantasea Show (70 Euro), Sentosa Adası (85 Euro), Tanah Lot Tapinakları & Maymun Ormanı (40 Euro), Kintamani & Batur Yanardağı (85 Euro)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)- Phuket (HKT) gidiş, Bali (DPS)-İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
 • Yerel Havayolları tarifeli seferi ile Phuket (HKT)-Singapur (SIN) tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti (15kg bagaj hakkı),
 • Yerel Havayolları tarifeli seferi ile Singapur (SIN)- Bali (DPS) tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti (15kg bagaj hakkı),
 • 4* otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama,
 • Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri,
 • Panoramik Singapur şehir turu,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
 • Otel vergileri,
 • Turist şehir vergileri,
 • TURSAB mesleki sorumluluk sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İç hat bağlantı bileti,
 • Covid PCR testi
 • Seyahat sağlık sigortası (Covid-19 Kapsamlı),
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Müze ve ören yerleri girişleri,
 • Şoför tipleri 5 Euro / kişi başı (isteğe bağlı).
 • Tayland Seyahat Sağlık Sigortası (100.000 USD teminatlı, Covid-19 Kapsamlı)  (35 Euro) – Buradan ödenmesi zorunlu
 • Tayland Ülke Girişinde Yapılacak Covid PCR Testi  (75 Euro) – Buradan ödenmesi zorunlu
 • Tayland Seyahat Sağlık Sigortası (100.000 USD teminatlı, Covid-19 Kapsamlı)  (35 Euro)
 • Tayland Ülke Girişinde Yapılacak Covid PCR Testi  (75 Euro) 110Euro 100Euro

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Daha Fazla

  Vize Bilgileri

  • T.C vatandaşları için vize uygulaması yoktur. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile yeterlidir.
  • T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
  • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
  E-POSTA LİSTESİ
  E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!