BATI AKDENİZ

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

BATI AKDENİZ TURU

ÖLÜDENİZ-FETHİYE-SAKLIKENT-KALKAN-KAŞ-ANTALYA-ALANYA-DİM ÇAYI KURŞUNLU ŞELALESİ-DÜDEN ŞELALESİ

KURŞUNLU ŞELALESİ VE DİM ÇAYI FARKI İLE !

1 Gece Fethiye, 2 Gece Antalya Konaklama Farkı ile

21-24 Ağustos/ 3 Gece 4 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı İskelesi önü, 06:00 Karşıyaka Escantur Acenta önü, 06:05’de Girne Yunuslar Mavikule, 06:10 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü,06:15 Girne MC Donald’s Karşısı, 06:30 Bornova E.Ü.H. Önü, 06:40 Üçyol Pizza Pizza önü, 06:50 Susuz Dede Durağı, 07:00’da Üçkuyular Opet önünden konuklarımızı aldıktan sonra, yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra, Çine yolu üzerinden Belcekız ,Ölüdeniz bu bölgeyi gezip Ölüdeniz Milli Parkına geçip burada turkuaz renkli denizde yüzme molası veriyoruz. Buradan Fethiye’ye hareket ediyor ve Fethiye kordonda serbest zaman sonrası otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. FETHİYE PELİN HOTEL


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otelimizden ayrılıp, Saklıkent’e gidiyoruz. Yaklaşık 18 km uzunluğunda, yüksekliği ortalama 200 ile 600 metre arasında değişen bu doğa harikası kanyonda kısa ve zevkli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrıldıktan sonra Kalkan üzerinden yolculuğumuza devam ederek Kaputaş Koyu’nun eşsiz manzarasıyla devam ediyoruz ve Meis Adası’na kuş uçumu mesafedeki Kaş’a ulaşıyoruz. Likya Bölgesi’nin ve Antalya’nın en güzel tatil beldelerinden Kaş’ı keşfetmek üzere ara sokaklarda yürüyüş yapıyor ve ardından Akdeniz’İn cömert maviliğinde çay ve kahvelerimizi yudumlarken ruhumuzu dinlendiriyoruz. Ardından bir sonraki durağımız, Antik Dönem’deki ismi Myra olan Demre’ye devam ediyoruz. Noel Baba’nın yaşadığı şehir olması itibariyle Hristiyanlar tarafından büyük ilgi gören Demre’nin tarihi geçmişini rehberimizden dinliyor ve öğle yemeğimizi açık büfe bir restoranda aldıktan sonra Demre’de bizleri bekleyen teknelerimiz ile batık şehir Kekova’ya doğru yol alıyoruz. Demre ilçesi yakınlarında Kaleköy ve Üçağız açıklarındaki küçük, kayalık bir ada olan Kekova’da depremlerle zarar gören ve bugün Batık Şehir olarak bilinen antik kent kalıntılarını görüyor, günümüzde Kale Köyü olarak adlandırılan Simena’yı fotoğraflıyor ve uygun noktalarda yüzme molası alıyoruz. Sonra aracımızla yeniden buluşarak Antalya’ya doğru hareket ediyor ve Antalya’da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile akşam yemeği sonrasında Antalya şehir merkezini keşfe çıkabilirler. 4*BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL


3. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Antalya’nın en güzel antik kentlerinden Side’ye doğru hareket ediyoruz. Side gezimiz sonrasında, Alanya‘ya doğru hareket ediyoruz. Astım hastalığı tedavisinde kullanılan Damlataş Mağarası‘nı ve Kleopatra plajını gezdikten sonra, Dim Çayı’na doğru öğle yemeğimizi almak üzere hareket ediyor, Dim Çayı’nın doğal ortamında öğle yemeğimizi alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Dim Çayı’nda yüzebilir. Rehberimizin belirleyeceği saatte Antalya‘ya dönerken, Manavgat Şelale’sini görüyoruz. Dönüş yolunda, Roma Dönemi’nin Anadolu’daki en ihtişamlı yapılarından Aspendos Tiyatrosu’nu geziyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. ANTALYA -4* BEST WESTERN KHAN HOTEL


4. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otelimizden ayrılıyor ve Antalya şehir merkezine geliyoruz. Kaleiçinde Yivli Minare‘yi, Saat Kulesi‘ni görüyoruz ve Lara’da yer alan falezlere giderek Düden suyunun denize döküldüğü Karpuzkaldırdan Şelalesi’ni yakından görüyoruz. Ardından iç içe geçmiş şelaleleri ile doyumsuz bir görsel güzelliğe sahip Kurşunlu Şelalesi‘ne gidiyoruz. Kurşunlu şelalesinde fotoğraflarımızı çektikten sonra başka bir doğa harikası olan Düden Şelalesi‘ne geçiyoruz. Düden Şelalesi hakkındaki bilgilerimizi rehberimizden aldıktan sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molaların sonrasında Denizli-Aydın üzerinden İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCANTUR’da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*Hotelde 3 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (3) Akşam Yemeği (3)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur yol ikramları

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Tekne Turları 

*Milli park giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (05:45)
  • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (05:50)
  • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (05:55)
  • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (06:00)
  • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (06:00)
  • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (06:05)
  • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (06:20)
  • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (06:40)
  • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (06:45)
  • ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (06:50)
Tur Hareket Tarihleri: 21 Ağustos

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
21.08.2018649.00 TL
629.00 TL
829.00 TL
809.00 TL
649.00 TL
629.00 TL
0 - 6 Yaş 209.00 TL
7 - 12 Yaş 549.00 TL
0 - 6 Yaş 209.00 TL
7 - 12 Yaş 549.00 TL
Taksitler »

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-iki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.

Sağlığınızı da gezi süresince HDI SİGORTA AŞ.

sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını escantur.com/musteri-iliskileri.html hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


BATI AKDENİZ Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Kişi/Gece

629.00 TL

Konaklama

3 GECE OTELLERDE KONAKLAMA

Ulaşım

OTOBÜSLE

Gezilecek Yerler

GÖKOVA-FETHİYE-SAKLIKENT-KALKAN-KAŞ-ANTALYA-ALANYA-DİM ÇAYI

Kalkış

Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı İskelesi önü, 05:55 Karşıyaka Escantur Acenta önü, 06:00’de Girne Yunuslar Mavikule, 06:10 Girne MC Donald’s Karşısı, 06:20 Bornova E.Ü.H. Önü, 06:40 Üçyol Pizza Pizza önü, 06:50 Susuz Dede Durağı, 07:00’da Üçkuyular Opet önünden

Telefon

0 232 3646402